کد خبر: 3632787
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
برگزیده مسابقات قرآن دانش‌آموزی:
گروه فعالیت‌‌های قرآنی: برگزیده سی و پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزی گفت: عمل به قرآن بهترین جایزه برای هر قرآن‌آموزی است که خیر دنیا و آخرت را به همراه دارد.

فاطمه بازرگان که در سی و پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزی توانست رتبه چهارم حفظ 5 جزء را کسب کند، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از زنجان، اظهار کرد: سطح سی و پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزی خیلی خوب بود و اینکه این دور از مسابقات در مشهد مقدس برگزار شده بود یکی از بزرگترین نقاط قوت برگزاری بود و حس و حال معنوی خوبی داشتیم.

بازرگان با اشاره به اینکه حضور در مسابقات فرصت خوبی برای محک زدن دانش و توان قرآنی دانش‌آموزان است، تصریح کرد: حضور در مسابقات نباید فقط با هدف کسب رتبه و مقام باشد بلکه فرصتی برای دانش‌افزایی قرآنی و کسب تجربه برای حضور در عرصه‌های بزرگتر است.

این دانش‌آموز قرآنی زنجان تاکید کرد: اهتمام به زندگی قرآنی و عمل به آموزه‌های آیات نورانی وحی باید سرلوحه زندگی روزمره فعالان قرآن باشد به‌ویژه حفّاظ قرآنی باید آیینه تمام نمای عمل به قرآن باشند.

عمل به قرآن بهترین جایزه است

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: