کد خبر: 3680069
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
احمدی عنوان کرد:
گروه فرهنگی: مسئول تبلیغ اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم گفت: برای ظهور منجی عالم بشریت باید ابتدا به خودسازی و سپس به ساختن جامعه بپردازیم تا بتوانیم در زمان حضور، یاری‌رسان حضرت مهدی‌(عج) باشیم.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از زنجان، حجت‌الاسلام روح‌الله احمدی، مسئول تبلیغ اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم شامگاه دیروز یکشنبه 17 دی‌ماه در نشست گفتمان دینی با موضوع مهدویت که در آموزشگاه عفاف ونیسر طارم برگزار شد با اشاره به ویژگی‌های منتظران واقعی امام زمان(عج)، اظهار کرد: شناخت و پیروی از امام زمان(عج) سختی‌های زندگی را در دنیا برای مؤمنان آسان کرده و آن‌ها را برای رسیدن به کمال و سعادت آماده می‌کند.
 
وی با شرح فلسفه غیبت حضرت ولی‌عصر(عج)، تاکید کرد: مهم‌ترین وظیفه شیعیان و دوستداران ایشان در عصر غیبت عمل به فرامین الهی برای فراهم کردن زمینه ظهور امام عصر است.
 
حجت‌الاسلام احمدی با تاکید بر اینکه مقوله مهدویت و انتظار برای ظهور منجی تنها اختصاص به مکتب اسلام ندارد، اظهار کرد: بیشتر ادیان الهی و حتی غیر الهی به‌ نوعی در آموزه‌های خود به مقوله منجی آخرالزمان اعتقاد دارند.
 
مسئول تبلیغ اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم تاکید کرد: ما انسان‌ها برای هر کاری که انجام می‌دهیم برنامه‌ریزی و زمینه‌سازی می‌کنیم پس برای ظهور منجی عالم بشریت نیز باید ابتدا به خودسازی و سپس به ساختن جامعه بپردازیم تا بتوانیم در زمان حضور، یاری‌رسان حضرت مهدی‌(عج) باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: