کد خبر: 3762261
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
گروه فرهنگی- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان از تالیف 1000 جلدی کتاب حجاب و عفاف توسط جمعیت بانوان فرهیخته استان زنجان خبر داد و گفت: این کتاب به تبیین یکی از دغدغه‌های مهم جامعه امروز می‌پردازد.
تالیف 1000 جلدی کتاب حجاب و عفاف در استان زنجانحجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان اظهار کرد: جمعیت بانوان فرهیخته استان زنجان اقدام به تألیف 1000 جلدی کتاب حجاب و عفاف کرده است.
وی حجاب و عفاف یکی را از مهمترین دغدغه‌های جامعه امروز در حوزه فرهنگ دینی برشمرد و گفت: از این رو توجه به این موضوع و تبیین حجاب برتر و کامل از سوی دستگاه‌ها و شخصیت‌های متولی امور دینی از اهمیت بالایی برخوردار است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان ادامه داد: از این رو یکی از مهمترین اهداف تالیف و چاپ این کتاب تبیین چرایی حجاب و معرفی الگوی برتر حجاب و عفاف در جامعه خواهد بود.
این مسئول با اشاره به فعالیت‌های آشکار دشمن برای نابودی حجاب در جامعه تصریح کرد: دیگر دشمن بی‌پروا و آشکارا حمله‌های خود را یکی پس از دیگری به معقوله حجاب و عفاف آغاز کرده است.
صفی‌یاری ادامه داد: دشمن به خوبی می‌داند که با کاهش رعایت حجاب می‌تواند روابط نامشروع و ناسالم را در جامعه گسترش داده و در راستای آن خانواده این نظام کوچک اجتماعی را از هم بپاشد و در جامعه‌ای که خانواده کارایی خود را از دست دهد نباید انتظار تعالی فردی و اجتماعی در همه زمینه‌ها را از آن جامعه داشت.
وی با بیان اینکه این کتاب در دست تالیف است، عنوان کرد: در تلاشیم که به امید خدا در دهه فجر انقلاب اسلامی از این کتاب رونمایی کنیم.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: