کد خبر: 3799960
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
گروه اجتماعی ــ جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان از ارسال نخستین محموله کمک‌های مردمی این استان به مناطق سیل‌زد‌ه خبر داد و گفت: مردم می‌توانند کمک‌های خود را به پایگاه‌های تعیین‌شده تحویل دهند.
ارسال کمک‌های مردمی استان زنجان به مناطق سیل‌زدهابوالفضل طهماسبی، جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان، در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، اظهار کرد: سیل اخیر مردم برخی از استان‌های کشور را درگیر کرده و مردم کشور ما همواره در برهه‌های مختلف ثابت کردند که روحیه همدلی و همبستگی خود را به بهترین شکل به نمایش می‌گذارند و اوج نمایش آن در 8 سال دفاع مقدس بود.
وی از ارسال محموله کمک‌های مردمی استان زنجان به مناطق سیل‌زده کشور در قالب یک دستگاه کامیون خبر داد و گفت: این محموله شامل اقلام ضروری پتو، پوشاک، آب و موادغذایی نظیر گوشت، آرد، سیب‌زمینی، برنج و نان است.
طهماسبی با اشاره به اینکه برای پوشش بهتر مناطق آسیب‌دیده، برخی استان‌ها به عنوان معین وظایفی را برعهده دارند، تصریح کرد: هدف از این کار کمک به مردم سیل‌زده استان‌های گلستان و مازندران است و این محموله نخستین محموله کمکی استان زنجان به مناطق سیل‌زده این دو استان است.
جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) خاطرنشان کرد: مردم زنجان می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به پایگاه‌های بسیج مساجد و ادارات استان، جهت ارسال به مناطق سیل‌زده تحویل و یا به شماره حساب 5151818086011 و 5892101214485209 به نام حوادث غیرمترقبه سازمان بسیج واریز کنند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: