کد خبر: 3802680
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
گروه اجتماعی ــ مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با تأکید بر توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های محرمیت‌زدایی و توانمندسازی مددجویان گفت: مراکز نیکوکاری نقش بسیار تأثیرگذاری در جذب کمک‌های مردمی دارند.

نقش موثر مراکز نیکوکاری در جلب مشارکت‌های مردمی/ توانمندسازی مددجویان از رویکردهای اصلی کمیته امدادبه گزارش ایکنا از زنجان، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان رنجان، ظهر امروز، چهارشنبه ۲۱ اسفند ماه در بازدید از کمیته امداد شهر هیدج، اظهار کرد: توسعه مشارکت‌های مردمی و ارتقای خدمات اشتغال‌زایی و توانمندسازی برای مددجویان تحت حمایت دو راهبرد مهم کمیته امداد استان زنجان در حوزه خدمت‌رسانی به جامعه هدف است.

وی مراکز نیکوکاری شهر هیدج را از موفق‌ترین‌مراکز استان عنوان کرد و افزود: بر اساس ارزیابی‌های انجام‌شده مراکز نیکوکاری شهر هیدج جزو واحدهای فعال استان زنجان است.

صفری با اشاره به نقش موثر بهره‌گیری از ظرفیت مردم در محرومیت‌زدایی، عنوان کرد: مراکز نیکوکاری از مراکزی هستند که می‌توانند نقش بسیار موثری در جلب مشارکت‌های مردمی داشته باشند.

وی با تأکید بر ضرورت توجه جدی به این مراکز برای توسعه مشارکت‌های مردمی، ادامه داد: توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های محرومیت‌زدایی و توانمندسازی این نهاد از طریق این مراکز باید به‌عنوان یک رویکرد مهم در سال جدید پیگیری شود.

وی ادامه داد: شبکه‌سازی کارهای خیرخواهانه در مراکز نیکوکاری و واگذاری بخشی از امور تصدی‌گری این نهاد به مراکز نیکوکاری باهدف ایجاد شهر بدون مددجو باید در اولویت کاری بخش‌های مختلف کمیته امداد شهر هیدج در سال جدید قرار گیرد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: