کد خبر: 3803179
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
گروه سیاست و اقتصاد ــ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان تروریست خواندن سپاه را حماقت دشمنان دانست و گفت: سپاه حافظ آرمان‌ها و اصول اسلام انقلابی و انقلاب اسلامی است.
سپاه حافظ اصول انقلاب اسلامی است/تررویست خواندن سپاه حماقت دشمنان را ثابت کردحجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، ضمن محکوم کردن آمریکا برای تروریست خواندن سپاه اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مولود نظام اسلامی، رکن رکین انقلابی‌گری و حافظ آرمان‌ها و اصول اسلام انقلابی و انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به نقش سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف افزود: گره‌های پیچیده زیادی در 40 سال گذشته توسط سپاه گشوده شده و اکنون نیز در آستانه گام دوم انقلاب اسلامی نقش‌آفرینی سپاه پاسداران در تحقق چشم‌انداز 50 ساله آینده بسیار مهم و برجسته است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان به اقدام احمقانه ترامپ در خصوص تروریستی خواندن سپاه اشاره کرد و گفت: سران آمریکا و ترامپ خود سرچشمه تروریست و بزرگترین حامی خشونت و جنایت در جهان است و تروریست خواندن سپاه بیش از همه چیز حماقت و کودن بودن آنان را اثبات کرد.
وی ادامه داد: ترامپ و نتانیاهو و اذناب آنان باید بدانند سپاه پاسداران صرفاً یک تشکیلات نظامی محدود و محصور نیست بلکه سپاه در جان و دل یک ملت و یک امت به وسعت دنیای اسلام ریشه دارد و به‌زودی همچون سیلی بنیان‌افکن ریشه استکبار و صهیونیسم را خواهد کند.
صفی‌یاری موضوع‌گیری اخیر آمریکا را احمقانه دانست و افزود: این موضع‌گیری احمقانه ناشی از عصبانیت آمریکا و صهیونیسم از نفوذ راهبردی روزافزون تفکر اسلامی و انقلابی سپاه پاسدارن در جای جای کشورهای مختلف است و طولی نخواهد کشید آمریکا و صهیونیسم از عصبانیت خواهند مرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به بیان حضرت امام راحل که فرمود اگرسپاه نبود کشور نبود، گفت: این بیان امام یک شعار و یا تعارف نیست بلکه واقعیتی انکارناپذیر است که امروز به روشنی در عرصه‌های گوناگون قابل مشاهده است.
وی گفت: نامگذاری روز سوم شعبان و ولادت با سعادت سید و سالار شهیدان امام حسین‌(ع) به عنوان روز پاسدار مدال افتخاری برای پاسداران جان بر کف این مرز و بوم و اعلام آمادگی آنان برای ایثار و فداکاری در مسیر الهی است.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: