کد خبر: 3803257
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
گروه فرهنگی ــ مدیر آموزش و پرورش ابهر به تدوین برنامه‌های بلندمدت در راستای ترویج عفاف و حجاب تأکید کرد و گفت: معلمان الگوهای عملی در زمینه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه هستند.
معلمان الگوهای عملی ترویج فرهنگ عفاف و حجاب هستند/ تدوین برنامه‌های بلندمدت در حوزه عفاف و حجاب مورد توجه قرار گیردبه گزارش ایکنا از زنجان، عباس عزیزخانی، رئیس آموزش و پرورش ابهر ظهر امروز در جلسه ماهیانه کمیته عفاف و حجاب با تبریک اعیاد ماه شعبان به موضوع رویکرد گستاخانه آمریکا در قبال سپاه اشاره کرد و گفت: گستاخی آمریکا نمی‌تواند به عزم مردم و مسئولان ما خللی وارد کند.
وی با تاکید بر اینکه سپاه سرافراز ما خار چشم دشمنان است، ادامه داد: اقدام اخیر آمریکا محبوبیت این نهاد مردمی را بین مردم افزایش خواهد داد.
عزیزخانی با تاکید بر نقش الگویی معلمان در نهادینه‌سازی فرهنگ عفاف و حجاب میان دانش‌آموزان، اظهار کرد: معلمان الگوهای عملی در زمینه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه هستند.
وی با اشاره به نقش معارف و آموزه‌های دینی در هویت‌بخشی و فرهنگ‌سازی در این زمینه، تصریح کرد: درونی شدن فرهنگ عفاف و حجاب به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ارزش‌ها در سطح مدارس باید در اولویت برنامه‌های مدارس باشد.
این مسئول با تاکید بر ضرورت معرفی هر چه بیشتر الگوهای عفاف و حجاب به دانش‌آموزان، تصریح کرد: تشویق دانش‌آموزان محجبه و ضرورت ارائه راهکارهای مشخص با تدوین برنامه‌های بلندمدت باید در حوزه عفاف و حجاب مورد توجه جدی قرار گیرد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: