کد خبر: 3803866
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
گروه سیاست و اقتصاد ــ معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان با اشاره به اینکه قرار دادن سپاه در لیست تروریست‌ها بیانگر عمق کینه دشمنان نسبت به انقلاب است‌، گفت: امیدآفرینی از وظایف اصلی مسئولان در برهه کنونی است.
امیدآفرینی از وظایف اصلی مسئولان در برهه کنونی است/قرار دادن سپاه در لیست تروریست‌ها؛ بیان‌گر عمق کینه دشمنان نسبت به انقلاببه گزارش ایکنا از زنجان، خدابخش مرادی‌نافچی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان شامگاه دیروز، یکشنبه، 25 فروردین در جلسه شورای اداری شهرستان طارم با اشاره به قرارگیری کشور در گام دوم انقلاب، اظهار کرد: رسیدن انقلاب به چهل سالگی سبب شده است دشمنان کینه‌توزانه‌تر از قبل به دشمنی با کشور بپردازند.
وی با بیان اینکه خصومت دشمنان علیه کشورمان به ویژه انقلاب اسلامی از دیر باز وجود دارد، ادامه داد: از نمونه‌های بارز این کینه‌توزی‌ها می‌توان به قرار دادن سپاه باعزت انقلاب اسلامی در لیست تروریست‌ها بود که این امر بیان‌گر عمق کینه دشمنان نسبت به انقلاب است‌.
مرادی گریزی به تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان نیز زده و گفت: این تحریم‌ها حتی حقوق شهروندی و انسانی را نیز زیر پا گذاشته‌ است.
وی با اشاره به اینکه ارسال کمک‌های بشر دوستانه به مناطق سیل‌زده و آسیب‌دیده در دنیای امروز امری طبیعی و متداول است، تصریح کرد: تحریم‌ها سبب شده این کمک‌ها به دست سیل زدگان نرسد.
این مسئول با بیان اینکه دشمنان کلیت و ارزش‌های نظام اسلامی را نشانه گرفته‌اند، بیان کرد: دشمن در تلاش برای ترویج روحیه یاس و ناامیدی در بین مردم است.
وی با بیان اینکه وظیفه اصلی مسئولان در برهه فعلی ایجاد امید و اعتماد آفرینی است، ادامه داد: کشور در برهه فعلی بیش از هر زمان نیاز به وحدت و انسجام دارد.
مرادی با اشاره توجه ویژه مقام معظم رهبری به تولید در شعار سال، گفت: برای تحقق این امر مدیران باید هم اهداف و هم پیامدهای عملیاتی شدن این شعار را بسنجند و هم برای تحقق آن اهتمام لازم را داشته باشند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: