کد خبر: 3803991
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان از برگزاری مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز با شرکت ۱۳۰۰ دانش‌آموز خبر داد.
رقابت 1300 دانش‌آموز زنجانی در مرحله استانی مسابقات قرآنمجید نظری، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، اظهار کرد: مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان از تاریخ 24 فروردین تا سوم اردیبهشت‌ماه و چهارمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان درتاریخ 29 فروردین ماه سال جاری در محل کانون فرهنگی تربیتی سهروردی زنجان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه ابتدا رقابت دختران دانش‌آموز در دو بخش رشته‌های آوایی و پژوهشی آغاز شده بیان کرد: سپس دانش‌آموزان پسر نیز در این دو بخش، خلاقیت و توانایی‌های خود را به منصه ظهور خواهند گذاشت.
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ادامه داد: فرهنگیان خواهر و برادر نیز در 5 رشته (قرائت، نهج البلاغه، الگوی روش تدریس احکام، حفظ 10 جزء و حفظ کل ) به رقابت خواهند پرداخت.
وی با اشاره اینکه انتظار می‌رود حدود 1300 دانش‌آموز دراین دوره از مسابقات حضور یابند، تصریح کرد: از این بین قرار است منتخبین نهایی به تعداد 74  نفر به مرحله کشوری اعزام شوند. علاوه بر این بیش از 100 نفر ازهمکاران در مرحله استانی به رقابت خواهند پرداخت که مجموعا 10 نفر(5 نفر خواهر و 5 نفر برادر) به مرحله کشوری راه می‎‌یابند.
وی خاطرنشان کرد: زمان برگزاری مرحله کشوری رشته‌های آوایی در مرداد 98 و در مشهد مقدس خواهد بود و زمان برگزاری مرحله کشوری رشته‌های پژوهشی نیز تیرماه سال جاری و به میزبانی استان زنجان خواهد بود. همچنین زمان و مکان مرحله کشوری مسابقات فرهنگیان در تمام رشته‌ها در تیرماه و مشهد مقدس خواهد بود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: