کد خبر: 3813589
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
گروه معارف ــ امام جمعه خرم‌دره عمل به قرآن را مایه سعادت انسان دانست و گفت: تدبر و تفکر در قرآن از ضروریات برقراری ارتباط با آیات قرآنی است.

تدبر و تفکر در قرآن لازمه برقراری ارتباط با آیات قرآنی است

به گزارش ایکنا از زنجان، حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی، ظهر امروز سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه در حاشیه در محفل انس با قرآن کریم که به میزبانی مسجد النبی(ص) خرم‌دره برگزار شد، عمل به قرآن را مایه سعادت انسان‌ها برشمرد و افزود: گام برداشتن در مسیر قرآن توفیق بزرگی است که نصیب انسان‌ها می‌شود.

وی برگزاری محافل انس با قرآن کریم را از برنامه‌های اثرگذار و ماندگار عنوان کرده و افزود: محافل انس با قرآن کریم در ترویج فرهنگ زندگی اسلامی و قرآنی می‌تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

حجت‌الاسلام حسینی با تاکید بر اینکه تدبر و تفکر در قرآن از ضروریات برقراری ارتباط با آیات قرآنی است، ادامه داد: تفکر و عمل به آموزه‌های قرآن کریم باعث تعالی انسان می‌شود.

در ادامه این محفل نورانی نیز رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان یادآور شد: این برنامه با هدف نشر و گسترش فرهنگ قرآن و عترت همه ساله در مساجد شهرستان برگزار می‌شود.

ایرج داودبیگی تاکید کرد: امید است با فعالیت‌های قرآنی در جهت ارتقای سطح فرهنگی و گسترش هرچه بیشتر مفاهیم و موضوعات قرآن قدم برداریم.

همچنین، در پایان مراسم از فعالان حوزه قرآنی تجلیل به‌عمل آمد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: