کد خبر: 3821303
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
گروه اجتماعی ــ امام جمعه ابهر گفت: مدافعان حرم در برهه کنونی به ایثار معنای دوباره بخشیدند و اکنون وظیفه ما و مسئولان است تا از تبعیض و بی‌عدالتی جلوگیری کنیم.
مدافعان حرم به ایثار معنای دوباره بخشیدند/جلوگیری از تبعیض و بی‌عدالتی خواسته خانواده شهدا از مسئولانبه گزارش ایکنا از زنجان، حجت‌الاسلام جعفر رحیمی، امام جمعه ابهر شب گذشته، ۳۱ خردادماه در مراسم استقبال از شهدای خانواده مدافع حرم با اشاره به نقش ماندگار این شهدا در امنیت کشور، اظهار کرد: نمی‌توان رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدای مدافع حرم را وصف کرد.
وی با اشاره به اینکه مدافعان حرم در برهه کنونی به ایثار معنای دوباره بخشیدند، ادامه داد: آنان ثابت کردند که برای دفاع از حرم و امنیت آن سوی مرزها و کشورشان حاضرند چون گذشته از همه خانواده‌های خود بگذرند تا کشور و رهبری و مردم احساس ناامنی نکنند.
وی به گسترش عدالت در جامعه و برخورد با مفسدان اقتصادی تأکید کرد و افزود: خانواده‌های شهدا و مردم این انتظار را از مسئولان دارند که شرایط اقتصادی را مدیریت و از تبعیض جلوگیری کنند.
امام جمعه ابهر اظهار امیدواری کرد در این چند روز اقامت خانواده‌های محترم شهدای مدافعین حرم در ابهر حق میهمان نوازی به خوبی ادا شود .
به گزارش ایکنا، اولین و بزرگ‌ترین نمایشگاه و یادواره شهدای مدافع حرم سراسر کشور یکم تیرماه سال‌جاری برگزار خواهد شد که سخنران آن حجت‌الاسلام سیدحسن آقامیری خواهد بود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: