کد خبر: 3821306
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
گروه فعالیت‌های قرآنی _ مدیر مؤسسه مهد قرآن استان زنجان با اشاره به اینکه بیش از ۸۰ درصد، خطا در قرائت قرآن وجود دارد، گفت: برای تصحیح خطاها، آموزش «ناگفته‌های تجوید» در این مؤسسه در دستور کار قرار گرفته است.
«ناگفته‌های تجوید» در موسسه مهد قرآن زنجان آموزش داده می‌شودپرویز حاجی‌حسنی، مدیر مؤسسه مهد قرآن استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، اظهار کرد: تابستان امسال، کلاس‌های جدید روخوانی، روان‌خوانی و تجوید سطح یک و دو در این مؤسسه قرآنی برگزار می‌شود.
وی برگزاری کلاس‌های تخصصی با عنوان ناگفته‌های تجوید را از اقدامات مهم این مؤسسه برشمرد و گفت: این کار برای نخستین بار در زنجان انجام می‌شود و با مشورت با اساتید بین‌المللی، فنونی به قرآن‌آموزان ارائه می‌شود تا خطاهای قرائت را تصحیح کنند.
این مسئول با اشاره به اینکه این مؤسسه آموزش افراد از سنین 3 تا 70 سال را زیر پوشش قرار می‌دهد، بیان کرد: آموزش جامع قرآن برای یادگیری همزمان ترجمه، تدبر، روخوانی و حفظ قرآن از دیگر برنامه‌های این مؤسسه است.
مدیر مؤسسه مهد قرآن استان زنجان به هماهنگی برای برگزاری کلاس‌های صوت و لحن اشاره و ابراز کرد: این دوره با حضور حسین آمنا برپا خواهد شد و در آن قرآن‌آموزان مباحث را در دوره فشرده یک هفته‌ای فرا می‌گیرند.
وی همچنین با اشاره به مسابقات کشوری قرآن از 12 تا 15 مردادماه، یادآور شد: 12 نفر از حافظان کل قرآن کریم از استان زنجان در این مسابقات حضور می‌یابند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: