کد خبر: 3821350
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ استاندار زنجان بر همکاری دستگاه‌هایی همچون تبلیغات اسلامی و سایر نهاد‌های ذی‌ربط با آموزش و پرورش برای برگزاری مطلوب سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان سراسر کشور تأکید کرد.
آماده‌سازی زنجان برای میزبانی از بزرگترین رویداد قرآن دانش‌آموزیبه گزارش ایکنا از زنجان، فتح‌الله حقیقی، استاندار زنجان، امروز، یکم تیرماه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان، با اشاره به برگزاری مسابقات کشوری قرآن در زنجان، اظهار کرد: جلسه‌ای به ریاست معاون سیاسی و اجتماعی استاندار زنجان برگزار و هماهنگی بیشتر برای برگزاری این مسابقات انجام شود.

این مسئول با اشاره به مذاکراتی که قبلاً برای برگزاری این مسابقه انجام شده بود، ادامه داد: سازمان تبلیغات اسلامی مکلف به تهیه کتاب‌های قرآن برای دادن هدیه به دانش‌آموزان حاضر در این مسابقات است علاوه‌ بر آن بازدید از موزه‌های استان نیز باید برای مهمانان این مسابقات رایگان باشد.

وی افزود: با توجه به اهمیت بالایی که برگزاری مسابقات کشوری به‌خصوص مسابقات قرآنی در استان دارد، باید در این زمینه دقت‌نظر لازم را داشت تا این مسابقات به بهترین نحو ممکن برگزار شود.

ابراهیم رفیعی، مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان، نیز در این جلسه به میزبانی زنجان برای برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان سراسر کشور اشاره و اظهار کرد: در حال حاضر مقدمات این کار در استان در حال انجام است.

این مسئول ادامه داد: مقرر شده بحث اسکان و پذیرایی دانش‌آموزان و همراهان آنان در این دوره از مسابقات در دانشگاه زنجان انجام شود؛ همچنین سپاه و شهرداری برای ارائه اتوبوس برای جا‌به‌جایی دانش‌آموزان اعلام آمادگی کرده‌اند و پیگیری‌های لازم در سایر موارد نیز توسط فرماندار زنجان در حال انجام است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان بیان کرد: تلاش می‌شود تا میزبانی از بزرگترین رویداد قرآنی دانش‌آموزی به بهترین شکل انجام شود و در این راستا از ارگان‌ها و دستگاه‌های ذی‌ربط درخواست همکاری داریم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: