کد خبر: 3841540
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸
در مراسم اربعین؛
گروه اجتماعی ــ مدیر اجرایی ستاد اربعین شهرستان خرم‌دره گفت: در مراسم اربعین، روزانه ۵ هزار زائر حسینی از سوی موکب سیدالشهدا خرم‌دره پذیرایی می‌شوند و ظرفیت اسکان برای برادران ۷۰۰ نفر و خواهران نیز ۳۰۰ نفر است.
روزانه ۵ هزار زائر حسینی توسط موکب سید الشهدا خرم‌دره پذیرایی خواهند شدمحمودی فیروزی، مدیر اجرایی ستاد اربعین شهرستان خرم‌دره در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، با بیان این‌که موکب شباب سیدالشهدای خرم‌دره در عمود ۶۶۶ مستقر می‌شود، اظهار کرد: این عمود بین نجف و کربلا قرار دارد.
وی با اشاره به این‌که زائران حسینی در سه وعده غذایی در این موکت پذیرایی خواهند شد، تصریح کرد: ۵ هزار نفر از زائران حسینی روزانه در موکب خرم‌دره پذیرایی می‌شوند.
وی با اشاره به ظرفیت اسکان شبانه‌روزی این موکب، بیان کرد: ظرفیت اسکان برای برادران ۷۰۰ نفر و خواهران نیز ۳۰۰ نفر است.
فیروزی تصریح کرد: در کنار خدمات پذیرایی و اسکان، غرفه‌های فرهنگی، هنری، مذهبی و خدماتی برای زائران مانند خیاطی، اصلاح سر، تعمیرات چرخ و کالسکه در نظر گرفته شده است.
وی با بیان این‌که ستاد اربعین شهرستان آماده دریافت کمک ‌های مردمی است، تأکید کرد: ایستگاهی در سطح شهرستان در مقابل مسجد رسول الله(ص) برای جمع‌آوری کمک‌ها و نذورات نقدی و غیر نقدی مردم در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: