کد خبر: 3733319
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵

نمایش «فصل شیدایی» در زنجان

گروه فرهنگی - جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان از اجرای نمایش فصل شیدایی از پنجم تا ۱۴ مردادماه خبر داد و گفت: مردم برای تماشای این نمایش عظیم به انتهای کوی فرهنگ مراجعه کنند.

نمایش فصل شیدایی در زنجان
به گزارش ایکنا از زنجان، ابوالفضل طهماسبی در نشست تشریح برنامه فصل شیدایی، اظهار کرد: دشمن یا هجمه‌های فرهنگی قصد فضاسازی ضدفرهنگی در جامعه دارد و در دین و مباحث اسلامی شبهه‌افکنی می‌کند.
 
وی با تأکید بر هشیاری و توسعه اقدامات فرهنگی ارزشی برای مقابله با شبیخون دشمن بیان کرد: سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان با همکاری موسسه مهنا اقدام به اجرای نمایش فصل شیدایی به عنوان بزرگترین نمایش جهان اسلام کرده است.
 
طهماسبی با اشاره به فراهم شدن زیرساخت‌های برپایی این نمایش بیان کرد: از یک ماه گذشته با همکاری ادارات استان، محل‌های مختلف برای اجرای نمایش فصل شیدایی پیشنهاد شده بود که در نهایت انتهای کوی فرهنگ جمعه بازار به عنوان محل اصلی این نمایش به تصویب رسید.
 
جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان یادآور شد: نمایش فصل شیدایی از روز پنجم آغاز می‌شود و تا ۱۴ مردادماه ادامه می‌یابد و همه علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 20:30 از تماشای آن لذت ببرند.
 
وی عفاف و حجاب، امر به معروف و نهی از منکر، حمایت از ولایت‌فقیه، معرفی شهدای استان، ترویج فرهنگ دفاع‌مقدس، ترویج سبک زندگی انقلابی و اسلامی، حقوق همسایه، توسل به ائمه‌اطهار (ع) از موضوعات این نمایش برشمرد.
 
وی خاطرنشان کرد: هزینه اجرای برنامه فصل شیدایی از ظرفیت ادارات استان از جمله شهرداری، شرکت برق، راه و شهرسازی، فرمانداری، سپاه انصارالمهدی (عج)، تیپ ۳۶ انصارالمهدی (عج) تأمین شده است.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha