کد خبر: 3812088
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱
گروه سیاست و اقتصاد- استاندار زنجان با اشاره به اهمیت پاسداشت روز قدس، قیام 15 خرداد و روز رحلت امام خمینی(ره) گفت: حضور در این مراسم‌ها اقتدار ملت را نشان می‌دهد و اقتدار ملت، زبان به زانو درآوردن دشمن است.
اقتدار ملت، زبان به زانو درآوردن دشمن استبه گزارش ایکنا از زنجان، فتح‌الله حقیقی شامگاه چهارشنبه 25 اردیبهشت‌ماه در جلسه ستاد برگزاری مراسم روز جهانی قدس، بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد، اظهار کرد: برگزاری این جلسه اهمیت ویژه‌ای دارد؛ چراکه این مناسبت‌ها وقایع و ارزش‌های دینی، ملی جای داده است و حتی اهمیت فراملی دارد.
وی به اهمیت عملیات بیت‌المقدس اشاره کرد و گفت: در این عملیات بود که از حالت دفاع به حمله درآمدیم. ملت همیشه با اقتدار خود دشمنان را به زانو درآورده و زبان اقتدار زبانی برای به تمکین درآوردن دشمن است.
استاندار زنجان، مراسم ۱۴ و ۱۵ خردادماه و راهپیمایی روز جهانی قدس را تجلی شکوه ملی و دینی دانست و گفت: اگر تدبیر امام راحل و روز قدس نبود، امنیت و آرامش امروز را نداشتیم. حتی روسای صهیونیست اذعان کردند که وجود ما به وجود قدس وابسته است.
این مسئول با اشاره به تدبیر و هوشمندی امام (ره) در ارزش‌گذاری به بیت‌المقدس، تصریح کرد: از نظر عرفی و دینی نیز قدس به مسلمانان تعلق دارد. قدس بود که باعث شد، نقشه‌ای که آمریکا برای خاورمیانه طراحی کرده بود، بر اساس این نقشه پیش نرود.
حقیقی ادامه داد: امام خمینی (ره) با هوشمندی جوانانی را تربیت کرد که عاشقانه گوش به فرمان او بودند و جانشین بر حق او، رهبر فرزانه انقلاب اکنون هدایت کشور را به دست گرفته است. سپاه فرزند شایسته امام (ره) است و نهادهای انقلابی مهمی در راستای حفظ این نظام شکل گرفتند.
وی با اشاره به اینکه انقلاب با وحدت همه اقشار به وقوع پیوست، به ارائه برنامه ارزشی برای گرامی‌داشت مناسبت‌های پیش رو و پرهیز از موازی‌کاری تاکید کرد و افزود: دشمن باید اقتدار نظام را بشناسد و بداند که مردم به نظام علاقه دارند.
حقیقی به تامین امنیت مردم در مناسبت‌های پیش رو تاکید کرد و گفت: حضور باشکوه مردم در این مراسم‌ها ضمن تثبیت اقتدار نظام، فرصت توطئه‌ورزی را از دشمنان می‌گیرد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: