کد خبر: 3843284
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
گروه اجتماعی ــ فرمانده انتظامی ابهر با اشاره به اینکه تامین نیازهای ضروری و ایجاد اشتغال محرومان و نیازمندان اصلی‌ترین وظیفه موسسات خیریه است، گفت: موسسات خیریه، نقش مهمی در ارتقای زندگی نیازمندان دارند.
نقش پررنگ موسسات خیریه در ارتقای زندگی نیازمندانبه گزارش ایکنا از زنجان، سرهنگ داود مرسلی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ابهر، پنج‌شنبه ۲۸ شهریورماه در بازدید از موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها، عنوان کرد: موسسات خیریه به عنوان سرمایه‌های اجتماعی نقش مهمی در ارتقای زندگی جوامع به خصوص اقشار نیازمند دارند و باید به آن‌ها بها داده شود.
وی با تاکید بر حفظ سرمایه‌های اجتماعی تصریح کرد: تامین نیازهای ضروری و ایجاد اشتغال محرومان و نیازمندان اصلی‌ترین وظیفه موسسات خیریه است.
این مسئول ادامه داد: این موسسات با میل و رغبت و بدون هیچ چشم‌داشت و منفعتی به انجام کارهای خیر و مسالمت‌آمیز می‌پردازند تا گره‌ای از زندگی نیازمندان بگشایند.
سرهنگ مرسلی با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به اشتغال در جامعه، ادامه داد: تلاش کرده‌ایم با جذب خیرین و همکاری شهرداری و اعضای شورای شهر و پیگیری موسسه آبشار عاطفه‌ها در ابهر برای افراد تحت پوشش اشتغال ایجاد شود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: