کد خبر: 3855854
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

آغاز اعزام دانش‌آموزان دختر زنجانی به اردوهای راهیان‌نور

گروه فرهنگی ــ مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: اعزام دانش‌آموزان دختر به اردو‌های راهیان نور از ۲۵ آبان‌ماه به مناطق عملیاتی غرب کشور انجام می‌شود.

آغاز اعزام دانش‌آموزان دختر به اردوهای راهیان نوررسول اکبری، مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، اظهار کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های معاونت اردویی سپاه، برگزاری برنامه راهیان نور است که در فصول مختلف انجام می‌شود.

وی با با بیان اینکه در این فصل برنامه اعزام اردوهای راهیان نور دانش‌‌آموزی در دستور کار قرار دارد، ابراز کرد: اعزام دانش‌آموزان دختر از 25 آبان ماه سال جاری به مناطق عملیاتی غرب کشور انجام می‌شود.

مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه اردوی راهیان نور دانش‌آموزی ویژه دختران تا هشتم آذر ماه سال جاری ادامه دارد، خاطرنشان کرد: در قالب این سفر 2 هزار دانش‌آموز زنجانی به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه این اردو داوطلبانه بوده و با مجوز اداره کل آموزش و پرورش استان و با دریافت اجازه نامه از اولیای دانش‌آموزان انجام می‌شود، بیان کرد: استقبال دانش‌آموزان این اردو مطلوب است.

این مسئول با اشاره به اینکه برنامه‌ اردوهای راهیان نور با همکاری سپاه، آموزش و پرورش و بسیج برگزار می‌شود، تصریح کرد: مبلغ 50 هزار تومان از دانش‌آموزان برای اعزام به این سفر دریافت و مابقی هزینه‌ها از طرق دیگر برای این سفر تأمین می‌شود.

اکبری با اشاره به بازدید دانش‌آموزان از یادمان‌های عملیات مرصاد، بیان کرد: بازدید از یادمان شهدای گمنام و شرکت در رزمایش از برنامه‌های این اردو است. همچنین دانش‌آموزان زنجانی در این اردو از طاق بستان استان کرمانشاه بازدید می‌کنند.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم برای اردوی دانش‌آموزی پسران نیز انجام شده است، افزود: دانش‌آموزان پسر به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :