کد خبر: 3857129
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۵

برگزاری طرح‌های سبک زندگی اسلامی در 30 واحد دانشگاهی

گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی جهاددانشگاهی از برگزاری طرح‌های هماهنگ قرآنی در 30 مرکز خبر داد و گفت: محوریت این برنامه‌ها سبک زندگی اسلامی و تقویت مهارت‌های زندگی است.

برگزاری طرح‌های سبک زندگی اسلامی در 30 واحد دانشگاهی

زهرا نقی‌زاده، رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی جهاددانشگاهی در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، اظهار کرد: سازمان قرآنی دانشگاهیان در سال 98 چند طرح را به صورت ملی و هماهنگ در استان‌های مختلف در دستور کار قرار داده که طرح دانشجومعلم قرآن و دانشجومتدبر قرآن کریم از جمله مهمترین این طرح‌ها است.

وی جشنواره قرآن و هنر را از دیگر طرح‌های ملی سازمان قرآنی دانشگاهیان دانست و گفت: این طرح با همکاری واحد شیراز برگزار می‌شود و محوریت سوره خاصی برای این جشنواره در نظر گرفته نشده و موضوع عام هنر وقرآن است. جشنواره مهدویت نیز با همکاری واحد قم برگزار می‌شود.

این مسئول کرسی تلاوت تدبر، مهارت‌های زندگی، سینما زندگی و امید وصل را از طرح‌های هماهنگ در واحدها برشمرد و گفت: موضوع این طرح‌ها مهارت‌های زندگی و سبک زندگی اسلامی است که این دوره‌ها در 30 واحد در حال برگزاری است.

رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی جهاددانشگاهی یادآور شد: امسال نمایشگاه آثاری با عنوان «نفس مطمئنه» با موضوع امام حسین(ع) و محوریت سوره فجر برگزار شد که آثار دانشجویان در رشته‌های نقاشی، نقاشی خط، خوشنویسی و طراحی پوستر و لوگو دریافت شده و این نمایشگاه 25 آبان‌ماه در دانشگاه سوره دانشگاه تهران برپا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه فعالیت‌های سازمان قرآنی با هدف ارتقای دانش قرانی و سبک زندگی اسلامی اجرا می‌شود، تصریح کرد: دانشجویان می‌توانند با مراجعه به سایت isqa.ir از دوره‌ها آگاهی یابند و اطلاعات بیشتری در این رابطه کسب کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha