کد خبر: 3870629
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱

برگزاری همایش «قاسمیون» در زنجان

گروه فرهنگی ــ همایش نوجوانان منتقم خون شهید سلیمانی با نام «قاسمیون» در مسجد داودقلی زنجان برگزار شد و نوجوانان طومار انتقام امضا کردند.

برگزاری همایش «قاسمیون» در زنجانبه گزارش ایکنا از زنجان، همایش بزرگداشت سردار حاج قاسم سلیمانی با عنوان « قاسمیون»، امروز، 21 دی‌ماه با حضور نوجوانان در مسجد داودقلی زنجان برگزار شد و نوجوانان برای پاسداشت خادمان نظام عزاداری کردند.

در این همایش که نوجوانان عکس‌های سردار سلیمانی را به نشانه الگویی برای همه نسل‌های انقلاب در دست داشتند، با دلنوشته‌هایی ارادت خود را به این اسطوره جهانی اعلام کردند و برای ادامه دادن راه او هم‌قسم شدند.

حجت‌الاسلام علی‌اصغر ولایتی، فرمانده بسیج شهدای مدافع حرم زنجان در این همایش اظهار کرد: شهید سلیمانی مظهرتمام برکات و حسنات جبهه مقامت بودند که مجاهدت‌های بی‌بدیل و شهادتشان جریان‌ساز شد و این جریان حاج قاسم را به یک فرهنگ و مکتب تبدیل کرد.

وی با اشاره به اینکه این جریان خون تازه‌ای در رگ‌های آزادی‌خواهان عالم جاری کرد، گفت: به‌راستی شهادت هنر مردان خدا است و حاج قاسم به مقام اکمل این هنر وعزت ابدی رسید و با خدا معامله کرد.

ولایتی در جمع قاسم‌های نوجوان انقلاب ابزار کرد: باید از مکتب حاج قاسم درس بگیریم که رضایت خدا در رضایت خلق خداست و کسی که در پی رضایت خدا باشد باید با تواضع و اخلاص به مردم خدمت کند و حاج‌قاسم نماد مردم‌داری ،مردم‌دوستی ومردم‌یاری بودند که خروش اقیانوس بیکران مردم را به عشق حاج قاسم بزرگ  شاهد هستیم.

فرمانده بسیج شهدای مدافع حرم زنجان از نوجوانان خواست که با خون حاج قاسم عهد ببندند تا در مکتب ایشان تربیت شده و راه را با صلابت ادامه دهند و برای مقابله با جنگ نرم و فرهنگی دشمن آماده باشند.

وی معادلات دشمن را در تغییر نسل جدید در ایران دانست و افزود: حضور میلیونی و بی‌نظیر مردم و جوانان سراسر ایران و همراهی جهانیان برای دفاع از بزرگترین  آزادی‌خواه و صلح طلب‌های دنیا، دشمن را مایوس ونا امید کرد.

ولایتی در پایان به خدمات کم‌نظیر و ارزشمند سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: چهل سال مبارزه، تامین امنیت منطقه و خدمت صادقانه و بی‌منت ایشان در تاریخ ماندگار می‌شود و شهادت ایشان به دست شقی‌ترین جنایتکاران عالم گواه عاقبت بخیری و دریافت مزدشان بود.

یادآوری می‌شود که در پایان همایش قاسمیون مسجد داودقلی زنجان، نوجوانان با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ براسرائیل خواستار انتقام سخت از جنایتکاران شدند و همگی طومار انتقام امضا کردند و درعهدنامه سیدالشهدای مقاومت با حاج قاسم عهدی دوباره بستند که سیره وآرمان‌هایش را دنبال کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :