کد خبر: 4066849
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۴
در راستای تربیت نیروهای متخصص قرآنی:

دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روان‌خوانی تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان برگزار شد

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روان‌خوانی تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان برگزار شد.

دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روان‌خوانی

به گزارش ایکنا از زنجان، حجت الاسلام حمید حسنی رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان زنجان، در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: در راستای تربیت نیروهای متخصص قرآنی و با هدف شناسایی نیروهای مستعد در آموزش قرآن‌کریم، دوره‌های تربیت آموزشیار روخوانی و روان‌خوانی در عقیدتی سیاسی تیپ ۲۱۶ زرهی نزاجا در زنجان برگزار و برای ۵۰ نفر از پذیرفته‌شدگان در دوره گواهینامه پایان دوره از طرف اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان اعطا شد.

وی تصریح کرد: در راستای تربیت نیروهای متخصص قرآنی و با هدف شناسایی نیروهای مستعد در آموزش قرآن‌کریم، دوره‌های تربیت آموزشیار روخوانی و روان‌خوانی در عقیدتی سیاسی تیپ ۲۱۶ زرهی نزاجا در زنجان برگزار و برای ۵۰ نفر از پذیرفته‌شدگان در دوره، گواهینامه پایان دوره از طرف اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان اعطا شد.

این مسئول ادامه داد: این دوره‌ها طبق تفاهمنامه صورت گرفته با نیروهای مسلح به مدت ۶۰ ساعت و به صورت حضوری و با حضور ۵۰ نفر قرآن آموز وظیفه در عقیدتی سیاسی تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان برگزار شد.

وی ادامه داد: این دوره‌ها شامل دروس، روش تدریـس روخوانی و روان‌خوانی، آموزش روش کارورزی «بخش‌خوانی، کلمه‌خوانی و روان‌خوانی (قرائت تحقیق آموزشی)»، احکام عمومی و احکام قرآنی بوده و قرآن‌آموزان پس از موفقیت در آزمون‌های پایانی، گواهینامه مربوطه از طرف اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی دریافت کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :