کد خبر: 4069009
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰

تسهیل در جذب و استخدام نخبگان قرآنی در فراجای زنجان

معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان زنجان از تسهیل در جذب و استخدام نخبگان قرآنی در نیروی انتظامی خبر داد.

استخدام نخبگان قرآنی در فراجای زنجان

اکبر اسلامی معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان زنجان، در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، با اشاره به جذب و استخدام نخبگان قرآنی در فرماندهی انتظامی استان زنجان، اظهار کرد: جذب نخبگان قرآنی هم به صورت استخدامی و هم کادر و وظیفه است.

وی با بیان اینکه تمایل ما بر این است که از ظرفیت نخبگان قرآنی که حافظ و قاری قرآن هستند بیشتر استفاده کنیم، افزود: دارندگان مدرک‌های تخصصی حفظ و قرائت یا رتبه‌های برتر استانی و کشوری در رشته‌های حفظ، ترتیل، قرائت، درک مفاهیم و اذان نیز مشمول این موضوع هستند.

وی با بیان اینکه از شرایط حافظ قرآن بودن، حفظ پنج جز به بالاست، متذکر شد: از ظرفیت این افراد در بخش عقیدتی و آموزش استفاده خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته این افراد شامل محدودیت‌های مرسوم جذب نخواهند بود، افزود: منظور از نبود محدودیت تنها تسهیل در جذب است.

وی با بیان اینکه مهلت جذب همیشگی است، خاطر نشان کرد: جذب نخبگان قرآنی در نیروی انتظامی یک کار مستمر و مداوم است و محدودیت زمانی ندارد

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :