کد خبر: 4077259
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۷

ایکنا آبروی نظام جمهوری اسلامی است

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: خبرگزاری ایکنا، خبرگزاری قرآنی است، از این رو یکی از آبروهای نظام جمهوری اسلامی به شمار می‌رود.

خبرگزاری ایکنا

به گزارش ایکنا از زنجان، حجت‌الاسلام مهدی باقری، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، صبح امروز، ۱۹ مردادماه، در بازدید از خبرگزاری ایکنا، ضمن تبریک روز خبرنگار، در رابطه با خبرگزاری ایکنا، اظهار کرد: با توجه به اینکه خبرگزاری ایکنا یک خبرگزاری قرآنی بوده و زیرمجموعه جهاددانشگاهی است، به همین خاطر یکی از آبروهای نظام جمهوری اسلامی است که من نگاه متفاوتی به آن دارم.

وی بیان کرد: جهاددانشگاهی فضای جهادی داشته و باید همه توان خود را بگذاریم تا حمایت شود؛ چرا که ویژگی مهم این نهاد انقلابی این است که بتواند از کم‌ترین امکانات، استفاده بیشتری داشته باشد. برخی از مجموعه‌ها در کشور در اذهان عمومی آبروی چندانی ندارند اما جهاددانشگاهی در اذهان عمومی و نخبگان کشور دارای آبرو است.

این مسئول با بیان اینکه فعالیت‌هایی مانند رویان باعث افتخار برای جهاددانشگاهی در کشور شده است، خاطرنشان کرد: بر این اساس، جهاددانشگاهی استان زنجان ظرفیت بسیار بالایی دارد و گمان نمی‌کنیم این نهاد بخواهد به موضوعی ورود کند که به توانمندی آن شک داشته باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha