کد خبر: 4077921
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۵

برگزاری آیین تجلیل از فعالان کانون فرهنگی و هنری شهدای مسجد جامع بوئین

مدیرمسئول کانون فرهنگی و هنری شهدای مسجد جامع بوئین گفت: از خادمان و فعالان کانون فرهنگی و هنری شهدا و هیات امنای مسجد که در دهه اول محرم خدمات ارزنده‌ای به عزاداران حسینی ارائه کرده‌اند، تجلیل می‌شود.

کانون فرهنگی و هنری مساجد

به گزارش ایکنا از زنجان، محمدتقی بوئینی مدیرمسئول کانون فرهنگی و هنری شهدای مسجد جامع بوئین صبح امروز در جمع خبرنگاران، ضمن اشاره به مراسم عزاداری و سوگواری در مسجد جامع این بخش با حضور عزاداران و ارادتمندان به سالار شهدا، اظهار کرد: در راستای قدردانی از خادمان مسجد و اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری شهدای این مسجد که از اول محرم با ارائه خدمات مختلف به عزاداران در اجرای این برنامه‌ها همکاری کردند، مراسم تجلیلی در مسجد برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: به همین منظور از ۱۰ تن از اعضای کانون فرهنگی و هنری مسجد و هیات امنای مسجد جامع و یک رابط خبری مسجد به جهت روز خبرنگار تجلیل خواهد شد.

این مسئول به بخشی از فعالیت‌های کانون فرهنگی و هنری شهدا در مسجد جامع بوئین در طول ۶ سال فعالیت اشاره کرد و گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا علاوه بر فعالیت‌های قرآنی، ورزشی و فرهنگی و هنری کمک‌های مومنانه و توزیع گوشت در دستور کار خادمان مسجد و بچه‌های مسجد قرار گرفته است.

این مسئول به اجرای برنامه‌های اوقات فراغت در محل کانون نیز اشاره کرد و گفت: در همین راستا دوره‌های آموزش روخوانی و روان‌خوانی قرآن‌کریم و کوهپیمایی برای اعضای کانون پیش‌بینی شده است.

مدیرمسئول کانون فرهنگی و هنری شهدای مسجد جامع بوئین ادامه داد: با همکاری مرکز نیکوکاری مسجد کمک هزینه تهیه جهیزیه و کمک‌های موردی به نیازمندان محل در دستور کار است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha