کد خبر: 4088867
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۴

بیان کردن واقعیت‌ها مسئله مهم در جامعه امروزی است

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان گفت: امروز مسئله مهم و اساسی جامعه بیان کردن واقعیت‌ها و توجه به توصیه مقام معظم رهبری در راستای جهاد تبیین است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان

حجت‌الاسلام حسن بیگدلی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، در رابطه با جنگ تحمیلی، اظهار کرد: جنگ تحمیلی به دو بعد سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تقسیم شده بود که اگر در جنگ‌ها هر دو عامل تجهیزات و روحیه به حد کافی باشد پیروزی صددرصد محقق می‌شود و بعد سخت‌افزاری جنگ بر عهده فرماندهان بود که با درایت و ذکاوت فرماندهان عملیات، مدیریت اطلاعات به خوبی صورت می‌گرفت.

وی با تاکید بر لزوم آشنایی نسل جوان با فرهنگ جهاد و شهادت که از لازمه‌های جهاد تبیین است، افزود: عقلانیت و فرماندهی صحیح فرماندهان و جانفشانی و ایثارگری رزمندگان در ۸ سال دفاع‌مقدس زمینه‌ساز پیروزی در عملیات‌ها یکی پس از دیگری بود که عملیات‌های فتح‌المبین، بیت‌المقدس، والفجر ۸ و کربلای ۸ نمونه‌ای از این عملیات موفق آمیز در بعد سخت‌افزاری بود که باعث عزت و قدرت کشور شد.

این مسئول با بیان اینکه بعد نرم افزاری و معنویت جنگ عمدتا در اختیار روحانیت و جریان و تفکر مذهبی و الهی بود، تصریح کرد: بعد معنوی شامل رجزخوانی، روضه‌خوانی مذهبی دفاع‌مقدس، دعا و نیایش، توسل‌ها، ذکر و نوعی قوت قلب برای رزمندگان اسلام بود که وظیفه این امر مهم بر دوش جامعه روحانیت و نهاد‌های مذهبی بود و توسط آن‌ها مدیریت می‌شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصار المهدی(عج) استان با بیان اینکه معرفی جایگاه مجاهدان جنگ، جهاد و مبارزه با ستم در دوران دفاع‌مقدس به واسطه جامعه روحانیت تصدیق می‌شد، گفت: هر دو بعد جنگ در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی بود و حرکت همسو دو بعد سخت‌افزار و نرم‌افزار دفاع‌مقدس پیروزی و موفقیت را برای کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی رقم زد.

حجت‌الاسلام بیگدلی خاطرنشان کرد: امروز مسئله مهم و اساسی جامعه بیان کردن واقعیت‌ها و توجه به توصیه مقام معظم رهبری در راستای جهاد تبیین است، زیرا دشمن با جنگ شناختی وارد میدان شده و با تحریف و دروغ سعی در ایجاد توطئه و فتنه در جامعه دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha