برگزاری سلسله جلسات قرآن و خانواده در سنگر مساجد خرمدره
کد خبر: 4179851
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۳

برگزاری سلسله جلسات قرآن و خانواده در سنگر مساجد خرمدره

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرمدره از برگزاری سلسله جلسات قرآن و خانواده در سنگر مساجد خرمدره خبر داد.

برگزاری سلسله جلسات قرآن و خانواده در سنگر مساجد خرمدره

معصومه مقدم، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرمدره در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، گفت: سلسله جلسات قرآن و خانواده در سنگر مساجد با همکاری خانه قرآن بشری یکی از خانه‌های قرآن فعال در شهرستان خرمدره برگزار شد. وی با اشاره به مکان برگزاری این جلسات، اظهار کرد: این جلسات بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س) شهرستان خرمدره با حضور علاقمندان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پس از اقامه نماز، آیات دلنشین کلام‌الله مجید توسط قاریان حاضر در جلسه تلاوت می‌شود، تصریح کرد: قاریان این جلسه، قاریان نوجوان حسین، سید‌محمد‌حسین شجاعی و قاری نونهال زینب اکبری و مسلم مقدم از قاریان شهرستان و حاضر در جلسه بوده و آیات نورانی کلام‌الله مجید را برای حاضران تلاوت می‌کنند.

کارشناس قرآنی خرمدره ادامه داد: این برنامه با همت تشکل‌های قرآنی شهرستان خرمدره و خانه قرآن بشری برگزار می‌شود. خانه قرآن بشری با مدیریت غلامرضا مهدیخانی با کسب مجوز از اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم‌دره از سال ۹۸ مشغول به انجام فعالیت‌های قرآنی در این منطقه است و کلاس‌های مختلف آموزش قرآن‌کریم در مقطع کودکان و بزرگسالان برگزار می‌کند.

انتهای پیام
captcha