اجرای پویش «نذر قربانی» در زنجان همزمان با عید قربان
کد خبر: 4220943
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۳

اجرای پویش «نذر قربانی» در زنجان همزمان با عید قربان

مدیر‌کل کمیته امداد امام خمینی(ره) زنجان گفت: در آستانه عید قربان و در راستای مردمی‌کردن حمایت‌ها در این عید سعید، با راه‌اندازی پویش «نذر قربانی» به دنبال جمع‌آوری کمک برای نیازمندان هستیم.

پویش نذر قربانی

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان، روح‌اله صالحی، مدیر‌کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان در سخنانی گفت: همزمان با عید قربان، پویش نذر قربانی با هدف جمع‌آوری نذورات مردمی و توزیع آن بین مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند در سطح استان اجرا می‌شود.

وی با اشاره به ادای نذر نیابتی قربانی افزود: مردم نوع‌دوست استان می‌توانند با واریز کمک‌های نقدی در قالب نذر قربانی، از امکان ادای نذر خود به‌صورت مشارکتی با سایر خیرین بهره‌مند شوند.

مدیرکل کمیته امداد امام‌ خمینی(ره) استان زنجان به روش مشارکت در این طرح خداپسندانه اشاره کرد و گفت: دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان، آماده دریافت کمک‌های نقدی مردم نیکوکار استان به‌صورت حضوری و یا با استفاده از کد دستوری#*۸۸۷۷*۱ و شماره کارت ۰۴۲۰-۵۰۰۳-۹۹۷۹-۶۰۳۷ در طرح نذر قربانی مشارکت کنند.

صالحی با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده در قالب این پویش خیرخواهانه برای مشارکت هر چه بیشتر خیران تصریح کرد: خیران زنجانی هم می‌توانند با هر میزان از توانایی در این پویش مشارکت کرده و سهمی در اجرای این پویش و خدمت‌رسانی به خانواده‌های تحت حمایت داشته باشند.

وی از آمادگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان برای جمع‌آوری نذورات قربانی خبر داد و گفت: نذورات خیران نیک‌اندیش بین مددجویان تحت حمایت با اولویت فرزندان ایتام، بیماران صعب‌العلاج، سالمندان و زنان سرپرست خانوار توزیع می‌شود.

یادآور می‌شود، در حال حاضر ۴۸ هزار مددجو در قالب گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان هستند.

انتهای پیام
captcha