کد خبر: 3805337
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
گروه اجتماعی- سرپرست جمعیت حمایت از بیماران مبتلا به ام.اس استان زنجان با اشاره به رویکردهای آموزشی و حمایتی این موسسه گفت: بخش درمان جمعیت ام‌.اس زنجان امسال افتتاح می‌شود.
 بخش درمان جمعیت ام‌.اس زنجان امسال افتتاح می‌شودجمال وثوق، سرپرست جمعیت حمایت از بیماران مبتلا به ام.اس استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، ضمن تبریک سال رونق تولید تاکید کرد: مردم سرزمین ایران همیشه در تمام رویدادها با مهر و عطوفت ذاتی شرایط را آرام و مشکل‌ها را مرتفع ساخته‌اند.
وی همچنین یادآور شد: کلید و ماهیت سمن‌ها و خیریه‌ها نیز همین مشخصه بزرگ است و مردم برای برداشتن باری از روی دوش کسانی که درگیر مشکلاتی هستند، اقدام به کارهای خیرخواهانه می‌کنند.
سرپرست جمعیت حمایت از بیماران مبتلا به ام.اس استان زنجان افزود: در روزهای آغازین سال جدید برخی از استان‌ها درگیر سیل شدند که موجب اندوه و ناراحتی مردم ایران شد اما باز این سیل محبت‌های ایرانی‌ها بود که صدمه و تغابن این اتفاق را به طور چشمگیری جبران کرد.
وی با اشاره به شرایط  ویژه استان‌های سیل‌زده خاطرنشان کرد: همه مردم ایران این روزها نیاز داریم بیش از پیش مهربان باشیم و جهت برطرف کردن موانع و مشکلات امیدمان را از دست ندهیم چرا که در هر زمانی همراهی این دو ویژگی آبادانی را  به‌همراه خواهد داشت.
وثوق با تاکید بر دستورالعمل و رسالت‌های خیریه‌ها و سمن‌ها تصریح کرد: امسال نیز جمعیت حمایت از بیماران مبتلا به ام.اس استان زنجان با رویکردها و برنامه‌های جدید به دنبال ایجاد فضایی مطلوبتر برای جامعه هدف خواهد بود. بخش درمان این جمعیت در سال ۹۸ به طور رسمی افتتاح می‌شود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: