کد خبر: 3813301
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
گروه سیاست و اقتصاد ــ فرماندار ابهر ضمن تأکید به هوشیاری ملت، گفت: ترویج یأس و ناامیدی در جامعه از حربه‌های دشمنان برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

ترویج یاس و ناامیدی حربه دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی استبه گزارش ایکنا از زنجان، علی حیدری، فرماندار ابهر ظهر دوشنبه 30 اردیبهشت ماه در جلسه ستاد سالگرد ارتحال امام و هماهنگی برنامه‌های چهاردهم و پانزدهم خرداد شهرستان ابهر، اظهار کرد: ۱۵ خرداد نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی به‌شمار می‌رود.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار این واقعه عظیم در پیروزی انقلاب اسلامی، یادآور شد: از آنجایی که این واقعه به عنوان یکی از زمینه‌سازهای پیروزی انقلاب تلقی می‌شود اهمیت آن برای باید برای نسل جدید تبیین شود.

این مسئول با اشاره به در پیش رو بودن روز قدس و ضرورت همکاری همه جانبه برای باشکوه برگزار شدن این روز ،ادامه داد: روز قدس یکی از یادگاران ارزشمند امام خمینی(ره) است.

وی با اشاره به اینکه مسلمانان جهان در روز قدس برای همیشه فریاد مظلومیت قدس را به گوش جهانیان می‌رسانند، ادامه داد: روز قدس روز استکبارستیزی مسلمانان جهان است.
فرماندار ابهر با اشاره به اینکه کشور امسال در شرایط خاصی به سر می‌برد، ادامه داد: دشمنان با ترویج روحیه یأس و ناامیدی در تلاش برای ضربه زدن به نظام اسلامی هستند، لذا حضور باشکوه مردم در صحنه‌های انقلاب خط بطلانی بر نقشه‌های آنها است‌.

حیدری با اشاره به در پیش رو بودن چهاردهم خرداد سالروز رحلت جانگداز امام خمینی( ره ) بیان کرد: انقلاب اسلامی در سایه رهبری امام خمینی به پیروزی رسید لذا نباید فراموش کنیم که همه ما هر چه داریم از انقلاب و امام خمینی است.

وی با تاکید بر ضرورت حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس و برنامه‌های چهاردهم و پانزدهم خرداد، ادامه داد: حضور در وقایع ملی میهنی بیانگر اتحاد و انسجام ملت ایران در برابر مستکبرین است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: