کد خبر: 3814407
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
گروه اجتماعی ــ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از اجرای طرح «سبد مهربانی» خبر داد و گفت: در این طرح هر سبد به نیت یک معصوم پر می‌شود.
اجرای طرح «سبد مهربانی» در زنجانبه گزارش ایکنا از زنجان، حجت‌الاسلام و المسلمین جعفر جنتی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان امروز، 4 خردادماه در جمع‌ خبرنگاران اظهار کرد: طرح‌های اداره اوقاف در ماه مبارک رمضان در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و نهادینه‌سازی اخلاق نیکو در جامعه است و در شرایط واقتصادی امروز، دستگیری از نیازمندان اهمیت ویژه‌ای دارد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به اجرای طرح «سبد مهربانی» توسط اوقاف و امور خیریه استان زنجان، ابراز کرد: در قالب این طرح هر سبد به نیت یک معصوم پر می‌شود.
وی با اشاره به اینکه این طرح با الگوگیری از سنت نبوی در آستانه ماه مبارک رمضان برای کمک به نیازمندان استان اجرایی می‌شود، تصریح کرد: برنج، روغن، حبوبات، شکر، قند، خرما، پنیر، ماکارونی، رب، چای و در صورت امکان پول نقد برای خرید مرغ یا گوشت از جمله کالاهایی است که در این سبد گنجانده می‌شود.
جنتی با بیان اینکه سبدهای دست‌های مهربانی با طرح افق در بقاع متبرکه شاخص برگزار می‌شود، افزود: در راستای تامین بخشی از نیازهای روز جامعه به نیازمندان طرحی با نام دست‌های مهربانی در بقاع متبرکه انجام می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان تصریح کرد: در این طرح همه می‌توانند مشارکت کنند، حتی مردم با ۱۰ هزار تومان هم می‌توانند از دست نیازمندان در این روزهای سخت زندگی بگیرند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: