کد خبر: 3814510
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
گروه اجتماعی ــ رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان، از پیش‌بینی برنامه‌های متنوع بسیج رسانه استان زنجان برای خبرنگاران خبر داد و گفت: جشنواره ابوذر تابستان امسال برگزار می‌شود.
برنامه‌های متنوع بسیج رسانه زنجان برای خبرنگارانبه گزارش ایکنا از زنجان، به نقل از سازمان بسیج رسانه استان، عبدالله جعفری، رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با اشاره برنامه‌های بسیج رسانه استان زنجان در سال‌جاری اظهار کرد: برنامه‌های متنوعی برای امسال پیش‌بینی شده که در طول سال و با دعوت از اعضای این سازمان برگزار خواهد شد. 
وی با اشاره به برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان زنجان، ابراز کرد: فراخوان این جشنواره به زودی در اختیار رسانه‌ها و خبرنگاران استان قرار خواهد گرفت.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با بیان اینکه محورهای جشنواره ابوذر امسال بیشتر در حوزه گام دوم انقلاب خواهد بود، افزود: آثار باید تا یکم مردادماه در اختیار دبیرخانه این جشنواره قرار گیرد. 
وی با اشاره به اینکه برای روز خبرنگار برنامه‌ای از طرف سازمان بسیج رسانه استان پیش‌بینی شده است، عنوان کرد: اختتامیه جشنواره ابوذر همزمان با جشن روز خبرنگار برگزار می‌شود.
جعفری به دیگر برنامه‌های بسیج رسانه استان نیز اشاره کرد و گفت: آموزش دوره خبرنگاری حرفه‌ای نیمه دوم مردادماه با حضور اساتید برجسته خبر از تهران برگزار خواهد شد. 
وی بیان کرد: از دیگر برنامه‌های بسیج رسانه استان در سال‌جاری، برگزاری آموزش سواد رسانه‌ای برای آحاد مختلف جامعه بوده که در پایگاه‌های مقاومت بسیج خواهد بود. 
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با بیان اینکه امسال اردوی رسانه‌ای را برای بازدید از طرح‌های اقتصادی استان پیش‌بینی کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: یکی دیگر از برنامه‌های خوبی که برای امسال پیش‌بینی شده، طرح تریبون ملت است، به این صورت که در هر فصل از سال با دعوت از مسئولان، کارشناسان و خبرنگاران مناظره‌ای در مورد مسائل مهم استان با رویکرد آسیب‌های اجتماعی برگزار خواهد شد. 
وی با تأکید بر راه‌اندازی گروه اختصاصی خبرنگاران و عکاسان خبری برای اطلاع‌رسانی عملکرد بسیج، اظهار کرد: برگزاری هیئت‌های اندیشه‌ورز نیز از دیگر برنامه‌های امسال است. 
جعفری با بیان اینکه امسال اردوی بازدید از مراکز رسانه‌ای، علمی و تفریحی تهران را برای خبرنگاران استان پیش‌بینی کرده‌ایم، افزود: اردوی مشهد مقدس نیز بعد از ماه مبارک رمضان و بعد از جشنواره رسانه‌ای ابوذر برای خبرنگاران استان پیش‌بینی شده است. 
وی با اشاره به اعزام خبرنگاران به میدان‌های تیر جنگی و تیر سمیناتور (شبیه‌ساز) گفت: آموزش‌های کاربردی رسانه‌ای از جمله طراحی صفحه، فتوشاپ، عکاسی و تدوین را نیز برای امسال در نظر گرفته‌ایم. 
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با بیان اینکه با همکاری دیگر نهادها آموزش خبرنگاری در بحران نیز از دیگر برنامه‌های امسال ما خواهد بود، عنوان کرد: دومین فراخوان عضویت در بسیج رسانه استان نیز امسال منتشر می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: