کد خبر: 3818601
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
گروه فرهنگی ــ رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: پنجمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر تابستان امسال برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند تا ۳۱ تیرماه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
مهلت ارسال آثار به جشنواره ابوذر تا 31 تیرماهبه گزارش ایکنا از زنجان، عبدالله جعفری، رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان، 21 خردادماه در جمع خبرنگاران از برگزاری پنجمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان زنجان خبر داد و گفت: بعد از برگزاری موفق چهار دوره جشنواره در طول سال‌های گذشته، امسال پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر را در استان برگزار خواهیم کرد.
وی اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، امنیت اجتماعی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، خانواده و سبک زندگی ایرانی و اسلامی، خدمات اجتماعی و محرومیت‌زدایی، اقتدار ملی و سرمایه‌های اجتماعی، فرهنگ، ایثار، مقاومت و شهادت و موضوع آزاد (یکی از اولویت‌های فراموش شده یا کمتر پرداخته شده) را از موضوعات این جشنواره برشمرد.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را در بخش‌های خبر، تیتر، عکس، گزارش، کاریکاتور، یادداشت و چند رسانه‌ای ارسال کنند.
وی با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار تا 31 تیرماه خواهد بود، گفت: مراسم اختتامیه و اعلام نتایج نیز همزمان با مراسم بزرگداشت روز خبرنگار، با حضور مهمان کشوری برگزار می‌شود.
جعفری تصریح کرد: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در جشنواره می‌توانند به وب‌سایت zanjanfestival.ir مراجعه یا با دبیرخانه جشنواره به شماره‌های 33062117 و 33552240 تماس بگیرند.
وی با بیان اینکه امسال یک بخش ویژه نیز برای مراسم اختتامیه در نظر گرفته‌ایم، ادامه داد: تجلیل از امیدبخش‌ترین دستگاه اجرایی در حوزه خبر و رسانه به عنوان بخش ویژه در مراسم اختتامیه جشنواره امسال در نظر گرفته شده است.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به حضور تعداد قابل توجهی آثار رسانه‌ای در بخش‌های مختلف در سال‌های گذشته و نیز رویکرد کیفی‌سازی این جشنواره ابراز کرد: برگزیدگان جشنواره استانی در جشنواره کشوری ابوذر شرکت می‌کنند که در طول سال‌های گذشته از زنجان نیز برندگانی در جشنواره کشوری داشتیم.
جعفری همچنین یادآور شد: امسال علاوه بر اینکه قرار است آثار در تهران داوری شود، استفاده از کارشناسان برجسته رسانه در تیم داوری مورد تاکید است.
وی با اشاره اینکه دبیرخانه جشنواره آماده دریافت آثار شرکت‌کنندگان است، خاطرنشان کرد: دبیرخانه پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در زنجان، سه راه امجدیه، کانون امام علی (ع)، طبقه دوم قرار دارد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: