کد خبر: 3827347
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
گروه سیاست و اقتصاد ــ امام جمعه شهرستان خرم‌دره گفت: دشمنان به‌خوبی می‌دانند با از بین رفتن قداست و کرامت زن منزلت خانواده‌ها نیز از بین خواهد رفت.
تنزل کرامت زن به تزلزل خانواده می‌انجامدبه گزارش ایکنا از زنجان، حجت‌الاسلام سید‌علی حسینی، امام جمعه خرم‌دره ظهر امروز دوشنبه، ۲۴ تیرماه در مراسم گرامیداشت روز عفاف و حجاب و دهه کرامت که به‌همت معاونت دانشجویی و فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر برگزار شد، حجاب را مایه عزت و کرامت زن دانست و گفت: در همه ادیان ارزش‌گذاری نسبت به زن وجود دارد اما ارزشی که اسلام به زن قائل است بی‌نظیر و از بالاترین ارزش‌هاست.
وی با تأکید بر اینکه به خاطر ارزش بالایی که اسلام به مقام زن قائل است، دشمنان دین اسلام با القای بی‌حجابی سعی در سقوط منزلت و مقام زن را در جامعه دارند، عنوان کرد: دشمنان به‌خوبی می‌دانند با از بین رفتن قداست و کرامت زن منزلت خانواده‌ها نیز از بین خواهد رفت.
وی با انتقاد از استفاده‌های ابزاری از بانوان در برخی از تبلیغات تلویزیونی، گفت: دین مبین اسلام چنان ارزشی به مقام زن قائل شده است که بهشت را در زیر پای مادران قرار داده اما متأسفانه امروزه شاهدیم که استفاده از بانوان در تبلیغات تلویزیونی رواج بیشتری پیدا کرده و این استفاده ابزاری شأن و مقام زن را پایین می‌آورد‌.
یادآور می‌شود، در پایان این مراسم از فعالان عرصه حجاب و عفاف دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر تجلیل شد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: