کد خبر: 3827948
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
گروه اجتماعی ــ رئیس آموزش و پرورش ابهر گفت: ۳۴ دانش‌آموز پسر مدارس متوسطه اول شهرستان ابهر به اردو‌های بنیاد علوی اعزام شدند.
اعزام ۳۴ دانش‌آموز ابهری به اردوهای بنیاد علویعباس عزیزخانی، مدیر آموزش و پرورش ابهر در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، با تاکید بر لزوم الگوگیری از سیره و روش زندگی خاندان عصمت و طهارت، اظهار کرد: هدف از برگزاری اردوهای بنیاد علوی فراهم آوردن زمینه استفاده دانش‌آموزان مناطق محروم از امکانات آموزشی، ورزشی و فرهنگی اردوگاه بنیاد علوی است.
وی تمرین مسئولیت‌پذیری و همکاری‌های گروهی، شادابی و نشاط در دانش‌آموزان، آشنایی با نحوه زندگی اجتماعی، لزوم رعایت و اجرای مقررات و انضباط اردویی، احساس مسئولیت نسبت به یکدیگر و آموزش غیرمستقیم زندگی اجتماعی از طریق الگوسازی رفتاری را از دیگر اهداف این اردو عنوان کرد.
عزیزخانی افزود: دانش‌آموزان در این اردو به مدت یک هفته از برنامه‌های آموزشی، فرهنگی، تفریحی و ورزشی پیش‌بینی شده بهره‌مند می‌شوند.
مدیر آموزش و پرورش ابهر خاطر نشان کرد: براساس تفاهم‌نامه فی مابین بنیاد علوی و معاونت پرورشی و فرهنگی وزرارت آموزش و پرورش هر ساله تعدادی از دانش‌آموزان، جهت غنی‌سازی اوقات فراغت به مجتمع فرهنگی ورزشی امام خمینی (ره) بنیاد علوی واقع در منطقه لواسان تهران اعزام می‌شوند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: