کد خبر: 3841150
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
گروه سیاست و اقتصاد ــ مدیر حوزه علمیه بحرینی‌های مقیم قم گفت: موج بیداری اسلامی در حال گسترش در منطقه است که توسعه فعالیت حشدالشعبی در عراق و حزب‌الله در لبنان نمونه بارز این امر است.
موج بیداری اسلامی در حال گسترش استبه گزارش ایکنا از زنجان، حجت‌الاسلام عبدالله دقاق بحرینی، شب گذشته در حاشیه حضور در بین عزاداران حسینیه اعظم زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حل حاضر امنیت بر کشور بحرین حاکم است اما تظاهرات همچنان به قوت خود باقی است، ولی متاسفانه کمرنگ شده است.
وی ادامه داد: این موضوع به این دلیل است که بسیاری از هم‌وطنان زندانی بوده و برخی نیز متواری هستند اما تظاهرات ادامه خواهد داشت و شیخ عیسی قاسم از بیرون، انقلاب را رصد و اداره می‌کند.
مدیر حوزه علمیه بحرینی‌های مقیم قم ادامه داد: محور مقاومت به رهبری مقام معظم رهبری در منطقه در حال گسترش است که نمونه عینی آن در سوریه، عراق، لبنان و یمن مشهود است و در آینده دست عربستان سعودی در یمن نیز کوتاه‌تر شده و شیعیان پیروز میدان نبرد خواهند بود.
وی یاد‌آور شد: یمن و حوثی‌ها آبروی عربستان را بردند و انشاءالله در آینده حوثی‌ها پیروز شده و اوضاع منطقه قدری متحول خواهد شد.
دقاق بحرینی تصریح کرد: موج بیداری اسلامی در حال گسترش در منطقه است که گسترش حشدالشعبی در عراق و حزب‌الله در لبنان نمونه بارز این امر است، البته در این میان انتظار می‌رود که جمهوری اسلامی روزبه‌روز قوی‌تر شده و انشاءالله آمریکا و مزدورانش در منطقه شکست خواهند خورد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: