کد خبر: 3853627
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱

تفکر بسیج ریشه در آرمان‌های اخلاقی و انسانی دارد

گروه سیاست و اقتصاد ــ فرمانده سپاه ناحیه ابهر گفت: تفکر بسیج ریشه در آرمان‌های اخلاقی و انسانی دارد که در قالب فرهنگ ایثار و شهادت به دنبال رهنمون کردن انسان‌ها به سوی حیات طیبه است.

تفکر بسیج ریشه در آرمان‌های اخلاقی و انسانی داردبه گزارش ایکنا از زنجان، محسن احمدی‌تبار، فرمانده سپاه ناحیه ابهر، 9 آبان‌ماه در مراسم صبحگاه مشترک واحد‌های مقاومت بسیج دانش‌آموزی و پدافند غیرعامل که در آموزشگاه شاهد امام حسین (ع) ابهر برگزار شد با اشاره به این‌که دشمنان پس از انقلاب همیشه در صدد آسیب رساندن به کشور بوده‌اند، گفت: توطئه‌های دشمنان در طول سال‌های پس از انقلاب به صورت مستمر ادامه داشته است ولی شکل آن در برهه‌های مختلف متفاوت بوده است.

احمدی‌تبار با بیان این‌که دشمن با فداکاری‌های جوانان این مرز و بوم در جنگ سخت از ما شکست سختی خورده است، اظهار کرد: استکبار جهانی و ایادی منطقه‌ای آن امروز در قالب جنگ نرم و تروریسم اقتصادی به میدان آمده است، ولی به همت و تلاش ملت وفادار و همیشه در صحنه ایران اسلامی به ویژه شما دانش‌آموزان در این توطئه پیچیده نیز با شکست مواجه خواهد شد.

وی با تاکید بر لزوم حفظ آمادگی دانش‌آموزان جهت مقابله و رویارویی با هرگونه توطئه‌ای، افزود: کشور هم اکنون با فداکاری سربازان خود در قله اقتدار ایستاده است و شما دانش‌آموزان باید با ارتقای بصیرت‌ و الگو قرار دادن شهدای دانش‌آموزی برای افزایش عزت و اقتدار کشور تلاش کنید.

فرمانده سپاه ناحیه ابهر با تاکید بر این‌که تفکر بسیج ریشه در آرمان‌های اخلاقی و انسانی دارد، افزود: بسیج به تنهایی خود یک مکتب است که در قالب فرهنگ ایثار و شهادت به دنبال رهنمون کردن انسان‌ها به سوی حیات طیبه است.

احمدی‌تبار با اشاره به این‌که هر نوع سرمایه‌گذاری در مدارس موجب بیمه شدن کشور در مقابل توطئه‌های بیگانگان و کاهش خسارت‌های ناشی از تهدیدها می‌شود، بر لزوم جدی گرفتن موضوع پدافند غیرعامل جهت جلوگیری از ورود خسارات تهدیدهای طبیعی و انسانی به کشور تاکید کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha