کد خبر: 3854630
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
وزیر اطلاعات:

راه ملت ایران، راه عزت است/ ذلت نمی‌پذیریم

گروه سیاست و اقتصاد ــ وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه راه ما راه عزت و اقتدار است، گفت: طبق آیات قرآن باید در مقابل ذلت مقابله کنیم.

راه ملت ایران، راه عزت است/ ذلت نمی‌پذیریمبه گزارش ایکنا از زنجان،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات، امروز در راهپیمایی 13 آبان‌ماه اظهار کرد: اسلام دین عزت و سربلندی است و به ما راه زنده بودن را آموخته چرا که اسلام دوست دارد ملت همواره با عزت باشد.

وی افزود: اسلام به ملت اسلامی کرامت و اقتدار بخشید و ۱۳ آبان روزی است که رزمندگان جبهه مقاومت لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند و فعالیت آمریکا را در جاسوسخانه پایان دادند.

علوی با بیان اینکه دشمن تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا با توطئه‌های مختلف عزت ما را خدشه‌دار کند، گفت: راه ما راه عزت و اقتدار است. طبق آیات قرآن ما باید در مقابل ذلت مقابله کنیم.

وی‌ گفت: در قرآن آمده است همواره با کفار مبارزه کنید و از این رو ما همواره در مقابل دشمنان ایستادگی خواهیم کرد. اگر هوشیار باشیم و حرکت‌هایمان درمسیر ولایت‌فقیه باشد توطئه‌های دشمنان راه به جای نخواهد برد.

وزیر اطلاعات بیان کرد: نعمت ولایت بزرگترین نعمت برای ما بوده و هست و با نعمت رهبری در مقابل دشمنان ایستاده‌ایم و دشمن را وادار به عقب‌نشینی کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه دشمنی آمریکا با ملت مسلمان ایران ادامه‌دار است، یادآور شد: زمان ثابت کرده که آمریکا شیطان بزرگ است.

علوی به تبعید امام راحل اشاره کرد و گفت: آمریکایی‌ها گمان می‌کردند با این اقدام نهضت خاموش خواهد شد اما امروزه همه دشمنان به قدرت ایران و نهضت ما همواره اعتراف می‌کنند.

وی گفت: دشمنان می‌خواستند با متوقف کردن صادرات و بستن واردات ملت ایران را از پای در بیاورند اما عزت و اقتدار ایرانی با هوشیاری رهبر دشمن‌شناس در مقابل همه دسیسه‌ها پیروز شد.

وزیر اطلاعات گفت: دانش‌آموزان امروز با دانش‌آموزان نسل‌های انقلاب هم‌پیمان هستند و همواره در همان مسیر حرکت می‌کنند. رئیس‌جمهور آمریکا باید بداند امروز منفورترین چهره در بین ملت ایران است.

وی با بیان اینکه آمریکا گمان می‌کرد با توطئه‌های خود می‌تواند انقلاب اسلامی ایران را شکست دهد، افزود: آمریکا دید که هیچ تحریمی نمی‌تواند مقابل انقلاب اسلامی ایران صف‌آرایی کند.

وزیر اطلاعات گفت: با همه فشارهای دشمنان، دولت توانست با درایت و پشتیبانی رهبر معظم انقلاب، گام‌های پیروزی را بردارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha