کد خبر: 3860982
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱
گروه فرهنگی ــ پیش‌اجلاسیه بیست و هشتمین دوره اجلاس سراسری نماز در شهرستان سلطانیه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان برگزار می‌شود.

برگزاری پیش اجلاسیه بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز در شهرستان سلطانیهمعرفت‌الله حکیمیان، معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش سلطانیه در گفت‌وگو با ایکنا؛ از زنجان اظهار کرد: پیام ارزشمند مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در اجلاس سراسری بیست و هفتم و تاکید معظم‌له بر تقویت بنیه معنوی به ویژه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز ما را بر آن داشت که در راستای برگزاری اجلاس بیست و هشتم گام بلندتری در خصوص اشاعه فرهنگ نماز و نمازخواندن برداریم.

وی افزود: با تلاش و پیگیری‌های صورت گرفته، پیش اجلاسیه نماز در شهرستان سلطانیه در روز دوشنبه مورخ 11 آذر با حضور آیت‌الله علی خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی و مردم شهرستان سلطانیه به ویژه دانش‌آموزان در سالن اجتماعات علامه حلی سلطانیه برگزار خواهد شد.

وی با تاکید بر این‌که مقام‌معظم رهبری بر ضرورت توجه به نماز در مدارس تاکید کرده و می‌فرمایند: مدارس را مزین کنید به نمازخوانی نوجوانان که این برترین تضمین برای سلامت جامعه است، افزود: زمان برگزاری این اجلاسیه 9:30 دقیقه است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: