کد خبر: 3856597
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲

برگزاری کارگاه تخصصی خوشنویسی «باغ صلوات» در زنجان

گروه فرهنگی ــ به مناسبت گرامی‌داشت هفته وحدت کارگاه تخصصی خوشنویسی «باغ صلوات» با حضور هنرمندان استان زنجان در فرهنگسرای امام خمینی(ره) برگزار شد.

برگزاری ورک‌شاپ تخصصی خوشنویسی «باغ صلوات» در زنجانبه گزارش ایکنا از زنجان، به مناسبت گرامی‌داشت هفته وحدت، کارگاه تخصصی خوشنویسی «باغ صلوات» با حضور هنرمندان استان زنجان ساعت 15 روز 20 آبان ماه 98 در فرهنگسرای امام خمینی(ره) زنجان برگزار شد.

در این ورک‌شاپ تخصصی جمع کثیری از هنرمندان و اساتید خوشنویسی از شهرستان‌های ابهر، قیدار و خرمدره در موضوع‌های صلوات، اوصاف حضرت رسول‌‌الله(ص)، هفته وحدت و آیات و روایات در خصوص نماز به کتابت و خلق آثار بدیع در خوشنویسی پرداختند.

در ورک‌شاپ تخصصی خوشنویسی «باغ صلوات» که به مدت یک‌روز و با مشارکت و همکاری حوزه هنری زنجان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و انجمن خوشنویسان ایران دفتر زنجان برگزار شد، از آثار برگزیده کاتبان تقدیر به عمل آمد.

محمدرضا رجبی، علی ملک، علی اباذری، رضا آقامحمدی، عباسعلی نوری، علی‌اکبر نوری، حجت‌الاسلام عطوفی، منصور امامی و اکبر یوسفی؛ هنرمندانی بودند که آثارشان در ورک‌شاپ تخصصی خوشنویسی «باغ صلوات» به‌عنوان آثار برگزیده انتخاب شد.

گفتنی است، از آثار دیگر هنرمندان حاضر در ورک شاپ تخصصی «باغ صلوات»؛ حسام عندلیبی، محمد محمدی، سیدیزدان ناظرکاخکی، علی ملکی و مائده کرمی نیز تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :