کد خبر: 3861283
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱
گروه فرهنگی ــ دهمین نمایشگاه کتاب و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌های استان زنجان افتتاح شد.

دهمین نمایشگاه کتاب استان زنجان آغاز به کار کردبه گزارش ایکنا از زنجان، چهارصدمین نمایشگاه کتاب استانی و دهمین نمایشگاه کتاب زنجان با حضور ۲۸۰ ناشر و نمایندگی از سراسر کشور و ۱۵ ناشر در حوزه نشر الکترونیک با عرضه بیش از ۶۵ هزار عنوان کتاب و لوح فشرده در محل دائمی نمایشگاه‌های زنجان آغاز به کار کرد.

برای این نمایشگاه مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب در نظر گرفته ‌شده است که با تخفیف ۲۰ درصدی از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه در بین بازدیدکنندگان توزیع خواهد شد.

برگزاری نشست‌های تخصصی با محوریت کتاب و کتاب‌خوانی، نمایش تابلوهایی در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب، رونمایی از تازه‌های نشر استان، مراسم تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران حوزه کتاب، ایستگاه نقاشی و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان، نشست تخصصی در حوزه سبک زندگی و آسیب‌های اجتماعی و... از برنامه‌های جنبی در نظر گرفته برای این دو نمایشگاه است.

نمایشگاه کتاب زنجان از 11 تا 16 آذرماه در دو نوبت صبح و عصر پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی خواهد بود.

فروش ۴۰ میلیارد تومانی کتاب در نمایشگاه‌های استانی

قادر آشنا، مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی کشور در مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه کتاب زنجان در آیین افتتاحیه این نمایشگاه اظهار کرد: طبق تفاهم‌نامه با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نمایشگاه کتاب در همه استان‌ها برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه یک میلیون کتاب و ۴۰ میلیارد تومان کتاب در نمایشگاه‌های کتاب به فروش رفته است، گفت: کتاب یکی از مهمترین کالاهای فرهنگی و ابراز توسعه جوامع است.

وی با اشاره به حرکت اخیر مردم زنجان در حمایت از نظام که خط نگهدار بودند، گفت: این امر نشان از بصیرت بالای مردم زنجان دارد و این حرکت، اقدامی برای مقابله با توطئه‌های دشمن بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: