کد خبر: 3864520
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰

تبدیل تهدید‌ها به فرصت‌ها؛ هنر انقلاب اسلامی

گروه سیاست و اقتصاد ــ دبیر سیاسی و محتوایی مجمع جهانی بیداری اسلامی با اشاره به قدرت ایران در مقابله با فتنه‌های دشمنان گفت: تبدیل تهدید‌ها و تحریم‌ها به فرصت هنر انقلاب اسلامی است.

تبدیل تهدید‌ها و تحریم‌ها به فرصت؛ هنر انقلاب اسلامیبه گزارش ایکنا از زنجان، عبدالله مبینی، دبیر سیاسی و محتوایی مجمع جهانی بیداری اسلامی، امروز، 25 آذرماه در مراسم اختتامیه جشنواره شجره طیبه بسیج با محوریت تولید آثار فرهنگی و هنری اظهار کرد: این شجره به مرور در سایر کشورها  نیز ریشه زده است و جبهه مقاومت آثار خود را در دنیا نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه شکست قدرت‌های بزرگ و کشورهای عربی در مقابله با نظام اسلامی تعبیر معجزه قرن امام خمینی (ره) است، بیان کرد: این در حالی است که اقدامات آمریکا در منطقه نفرت مردم از این کشور را افزایش داده و با چنین اقدامات دولتمران، پرستیژ این کشور درعرصه بین‌الملل از بین رفت.

مبینی با اشاره به اینکه تدوین استراتژی جنگ‌ نیابتی، تقابل اسلام ناب و آمریکایی در سوریه و عراق نیز جز شکست‌های پی در پی برای این کشور نتیجه‌ای نداشت، بیان کرد: اکنون استراتژی فشار حداکثری در ابعاد فرهنگی، هنری، عملیات روانی و فکری دشمن به منظور جدا کردن مردم از نورانیت اسلام ناب محمدی است.

وی با بیان اینکه شکست‌های پست سر هم آمریکا و اسرایئل و مقاومت موجب شد تا فلسطینی‌ها طعم پیروزی را چشیده و هیمنه فناپذیر آمریکا از بین برود، یادآور شد: سقوط دیکتاتورهای دشمن در غافلگیری قرار گرفته و دست به اتحاد نامیمون عربستان رژیم صهیونیستی، آمریکا و اروپا زد تا معادله را تعییر دهد.

معاون طرح و برنامه نیروی قدس سپاه به آغاز نهضت بیداری اسلامی اشاره کرد و گفت: اساس طراحی‌های دشمن جلوگیری از نفود روز افزون ایران اسلامی بوده و تلاش می‌کند با تحریم و فشار اقتصادی قدرت ایران را کاهش دهد.

وی با بیان اینکه فشار، تحریم سیاسی و تحریم‌های ثانویه نیز علیه نظام اسلامی نه تنها قدرت ایران را کم‌ نمی‌کند بلکه به استقامت ملت می‌افزاید، ادامه داد: منهدم کردن پهباد آمریکایی توسط نیروی هوا فضا، آمریکا را دچار بحران راهبردی کرده و بعد از سه روز به این جمع‌بندی رسید که توان مقابله با ایران اسلامی را ندارند.

این مسئول با اشاره به اینکه اسلام همواره در فشار و توطئه رشد کرده است، یادآور شد: امروز روند تغییرات برعکس شده  و در ۱۸ حادثه مهم منطقه که یک طرف جبهه مقاومت و طرف دیگر دشمنان قرار داشته‌اند، شکست‌های پی در پی به آنها تحمیل شده است.

سردار مبینی، هدف دشمن از توطئه‌ها را ایجاد بستری برای عدم خروج از مسیر اسلامیت، اسلام ناب محمدی، مکتب فکری امام راحل و منویات مقام معظم رهبری دانست و گفت: امروز پس از 40 سال ایران قدرت بلامنازع منطقه بوده و قوا و قدرت ما به نقطه‌ای رسیده است که توطئه آمریکا را علیرغم غافل‌گیری مسئولان در نطفه خفه می‌کند.

دبیر سیاسی و محتوایی مجمع جهانی بیداری اسلامی با بیان اینکه اقدامات اخیر دشمنان در داخل ایران توسط نیروهای انقلابی جمع‌بندی و مدیریت شد، تصریح کرد: این امر ناشی از قدرت مسلم نظام اسلامی است.

وی تصریح کرد: هنر انقلاب اسلامی این است که توطئه‌ها و تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کرده و موجب نا امیدی دشمن شده است و در این بین هنرمندان نقش بی‌بدیلی در تبدیل پیام انقلاب اسلامی به گفتمان را دارند تا زمینه حکومت جهانی امام عصر (عج) بیشتر فراهم شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha