کد خبر: 3864621
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۹

برگزاری طرح «لاله‌های روشن» در مدارس طارم

گروه اجتماعی _ فرماندار طارم گفت: برگزاری طرح لاله‌های روشن در مدارس فرصت مناسبی جهت تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی دانش‌آموزان با رشادت‌های شهدای شجاع و غیرتمند است.

برگزاری طرح لاله‌های روشن در مدارس طارمبه گزارش ایکنا از زنجان، ستار صفری فرماندار شهرستان طارم، ۲۵ آذرماه در نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان طارم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: با توجه به این‌که انتظارات و ویژگی‌های نسل جدید با گذشته فرق کرده است بنابراین شیوه انتقال ارزش‌های ما باید نسبت به گذشته متفاوت باشد.

وی با اشاره به اجرای طرح لاله‌های روشن در مدارس، بیان کرد: طرح لاله‌های روشن در مدارس فرصت مناسبی جهت تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی دانش‌آموزان با رشادت‌های شهدای شجاع و غیرتمند است.

فرماندار طارم تاکید کرد: باید از اجرای برنامه‌های کلیشه‌ای در مدارس پرهیز شود و دقت بیشتری در انتقال ارزش‌های معنوی به دانش‌آموزان مدنظر قرار گیرد تا شهدا برای دانش‌آموزان دست یافتنی باشند.

در ادامه این جلسه نیز مهدی منصوری، نماینده ولی فقیه در شهرستان طارم اظهار کرد: آموزش و پرورش یکی از نهادهای مهم و تاثیرگذار در جامعه است و اگر در آموزش و پرورش سرمایه‌گذاری شود، نتیجه آن را در دانشگاه و نهایت ثمره آن را در پیشرفت جامعه خواهیم دید.

وی در ادامه با اشاره به اعزام دانش‌آموزان به اردوهای راهیان نور، گفت: اعزام دانش‌آموزان در قالب راهیان نور یکی از مراسمات پر خیر و  برکت برای مملکت است که یکی از موثرترین راه‌‌ها برای انتقال زحمات شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت به دانش‌آموزان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :