کد خبر: 3866344
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

برگزاری جشنواره «به رنگ قنوت» برای ۵۰۰۰ دانش‌آموز زنجانی

گروه فرهنگی ــ عضو شورای شهر زنجان گفت: جشنواره «به رنگ قنوت» برای ۵۰۰۰ دانش‌آموز زنجانی برگزار و با استقبال قابل قبولی مواجه شد.

برگزاری جشنواره «به رنگ قنوت» برای 5000 دانش‌آموز زنجانیبه گزارش ایکنا از زنجان، سجاد خدایی، عضو شورای شهر زنجان، امروز، 3 دی‌ماه در جلسه علنی شورای شهر اظهار کرد: جشنواره به رنگ قنوت در یک اردوی یک روزه برای دانش‌آموزان زنجانی برگزار شد که به خوبی توانست فرزندان را با فلسفه نماز آشنا کند.

وی با اشاره به اینکه نزدیک به ۵ هزار دانش‌‌آموز از این جشنواره بهره برده‌اند، ابراز کرد: اگر ۵۰ درصد این‌ اقدامات در روند زندگی تاثیرگذار باشد، خدمت خوبی محسوب می‌شود و ما با اجرای برنامه‌ها خواستار تغییر مثبت در روند زندگی افراد هستیم.

عضو شورای شهر زنجان با بیان اینکه اشتباه در دبیرخانه شورا در روند اختصاص بودجه به این کار برطرف شد، ادامه داد: ۱۵۰ میلیون تومان برای اجرای برنامه به‌عنوان لایحه واصل شد و باید روند قانونی درست طی شود تا مشکلی پیش نیاید.

احمد نصیری، دیگر عضو شورای شهر زنجان به ارتقای غنای برنامه‌های حوزه نماز و افزایش فراگیری آن تأکید کرد و گفت: این وظیفه سازمان فرهنگی شهرداری است تا برای کل دانش‌آموزان شهر زنجان جشنواره به رنگ قنوت را برگزار کند.

حجت‌الاسلام علی یوسفی، رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان نیز در این جلسه با بیان اینکه مخاطبان جشنواره به رنگ قنوت 5 هزار نفر بودند، تصریح کرد: این مراسم کیفیت بالایی داشت و برخلاف مقاومت اولیه آموزش و پرورش با استقبال خوبی مواجه شد.

مسیح‌الله معصومی، شهردار زنجان با اشاره به اینکه در مورد رقم پرداختی این جشنواره مشکلاتی وجود داشت، یادآور شد: سازمان‌هایی همچون تبلیغات اسلامی و اوقاف و امور خیریه نیز باید در برگزاری این جشنواره مشارکت کنند و با مشخص شدن هزینه‌ها لایحه آن تقدیم شوار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha