کد خبر: 3869580
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷

گروه سیاست و اقتصاد ــ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان گفت: شهادت سردار سلیمانی مقدمه‌ای بر پایان استکبار است و به زودی شاهد فرار مذبوحانه آمریکا از منطقه خواهیم بود.

شهادت سردار سلیمانی مقدمه‌ای بر پایان استکبار استعلیرضا فیروزفر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، اظهار کرد: سردار سپهبد قاسم سلیمانی اسطوره مقاومت و اتحاد بود که شهادت این سردار پرافتخار گرچه همگان را در بهت فرو برد اما اتحاد ملت را بیش از پیش تقویت کرد تا پای آرمان‌های انقلاب بمانیم.

وی حاج قاسم سلیمانی را شخصیتی پاک، مؤمن، انقلابی و هوشمند با محبوبیتی فرا ملی توصیف کرد و گفت: اندیشه‌ها و اعمال این سردار پرافتخار برد بین‌المللی داشت و سبب گسترش فرهنگ مقاومت در منطقه شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه سردار سلیمانی شاگرد مکتب امام حسین(ع) بود، بیان کرد: این شهید والامقام سراسر زندگی خود را برای مبارزه با استکبار وقف کرد و سرانجام نام خود را در این راه جاودانه کرد.

وی با اشاره آیه «وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ يُرْ‌زَقُونَ» تصریح کرد: بی‌شک شهید سلیمانی بیشتر از سردار سلیمانی لرزه بر اندام جنایتکاران خواهد افکند و با درختی که از خون شهید می‌روید، ریشه استکبار خواهد خشکید.

فیروزفر یادآور شد: ترور این شخصیت جهانی با هدف برهم زدن معادلات منطقه به سود آمریکا انجام شد اما نقطه عطفی برای پایان دادن به سیاست‌های استکباری آمریکا خواهد بود و به زودی شاهد فرار مذبوحانه جنایتکاران از منطقه خواهیم بود.

وی با بیان اینکه خط مقاومت بیش از پیش تقویت می‌شود، تصریح کرد: این شهادت مقدمه‌ای بر آزادی قدس، تمدن‌سازی اسلامی و شکست مفتضحانه آمریکا و ایادی آن‌ها خواهد بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: