کد خبر: 3922446
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷
نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروهای جوان انقلابی باید در بخش‌های مختلف حکومت اسلامی در دو زمینه علم و عمل، گام‌های تحقق تمدن نوین اسلامی را بردارند.

تحقق تمدن نوین اسلامی در گرو برداشتن گام‌های علمی و عملیحجت‌الاسلام حسن شجاعی نماینده ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، با اشاره به دیدارهای انجام شده در سازمان بسیج دانشجویی، اظهار کرد: بسیج شجره طیبه‌ای است که توانسته به عنوان یکی از نهادهایی که دست پرورده خود انقلاب اسلامی است، خدمات ارزنده‌ای را به نظام ارائه دهد.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت نیروی‌های جوان در تمام‌ حوزه‌های کشور از جمله بسیج، ادامه داد: اکنون نیروهای جوان انقلابی باید در بخش‌های مختلف حکومت اسلامی در دو زمینه علم و عمل، گام‌های تحقق تمدن نوین اسلامی را بردارند و در این راستا باید از خود ساختارهای حکومتی بهره گیرند.

شجاعی با تاکید بر لزوم آینده‌نگری در طراحی‌ها و برنامه‌ریزی‌ها، بیان کرد: متاسفانه ما تاکنون برای آینده کلان کشور طراحی نداشته‌ایم و اغلب اوقات درگیر اتفاقات حال بودیم.

این ‌مسئول با تاکید بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت بسیج در تحقق آرمان‌های انقلاب، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی اصولی برای آینده کشور و حل مشکلات مردم باید با جدیت دنبال شود و در این راستا به دنبال تحقق سندهای راهبردی در بخش‌های مختلف باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: