کد خبر: 4066856
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۶

تربیت جوان سالم و بابصیرت اولویت کانون‌های مساجد است

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم‌دره گفت: فعال‌سازی و ایجاد تحرک بیشتر در راستای تربیت نسل نوجوان و جوان سالم، بابصیرت و متدین را از اولویت‌های کانون‌های مساجد در خرم‌دره است.

کانون فرهنگی و هنری مساجد

به گزارش ایکنا از زنجان، مهدی مرادی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم‌دره شامگاه رزو گذشته، ۵ تیرماه، در بازدید از کانون فرهنگی و هنری عمار شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه کانون‌های مساجد برنامه‌های خود در ایام تابستان را با محوریت خانواده اجرا خواهند کرد، گفت: می‌توان از ظرفیت کانون‌های مساجد در تقویت و رونق‌بخشی به فعالیت‌های فرهنگی و هنری مساجد بهره گرفت. هر مسجدی که نیمه‌فعال است را می‌توان با فعال کردن کانون در آن مسجد رونق بخشید.

وی تصریح کرد: ۸۰ درصد جمعیت شهرستان خرم‌دره در شهر ساکن هستند و ۱۵ روستای دارای سکنه در این شهرستان وجود دارد. در این شرایط توجه به راه‌اندازی کانون‌های فرهنگی و هنری در نقاط مختلف شهرستان مدنظر قرار دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم‌دره ظهر فعال‌سازی و ایجاد تحرک بیشتر در راستای تربیت نسل نوجوان و جوان سالم، بابصیرت و متدین را از اولویت‌های کانون‌های مساجد در خرم‌دره عنوان کرد و گفت: کانون‌های مساجد برنامه‌های خود در ایام تابستان را با محوریت خانواده و کلاس‌های مفرح و مفید اجرا خواهند کرد.

وی با اشاره به برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم‌دره در زمینه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، ادامه داد: متولیان فرهنگی در این شهرستان تعامل سازنده‌ای با ائمه جماعت و روحانیون دارند که همین موضوع می‌تواند نقطه قوتی در تقویت برنامه‌های کانون‌های مساجد باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :