کد خبر: 4088424
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰

توزیع ۳۵۰ بسته تحصیلی بین دانش‌آموزان نیازمند زرین‌رودی

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهر زرین‌رود گفت: ۴ نفر از خیرین زرین‌رودی ۳۵۰ پک تحصیلی، ۱۰۰ دست لباس دانش‌‌آموزی و ۱۰۰ جفت کفش دانش‌آموزی برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند در قالب جشن عاطفه‌ها اهدا کردند.

توزیع بسته تحصیلی بین دانش‌آموزان

حسن شاه‌وردلو رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهر زرین‌رود در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، گفت: همه ساله در آستانه بازگشایی مدارس رویداد ملی و معنوی جشن عاطفه‌ها با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی جهت تهیه مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند مستعد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به همکاری قابل تقدیر خیرین در برگزاری این رویداد ملی و معنوی، افزود: در همین راستا ۴ نفر از خیرین زرین‌رودی ۳۵۰ بسته تحصیلی شامل  کیف مدرسه، دفتر، خودکار، مداد و جامدادی، ۱۰۰ دست لباس دانش‌‌آموزی و ۱۰۰ جفت کفش دانش‌آموزی برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند در قالب جشن عاطفه‌ها اهدا کردند.

این مسئول با قدردانی از خیران نیک‌اندیش در کمک‌های انسان دوستانه و خیرخواهانه به نیازمندان، ادامه داد: خیران و نیکوکاران از طریق مراکز نیکوکاری و مراجعه به دفتر این نهاد در استان و شهرهای تابعه در کمک به خانواده‌های ایتام و نیازمند یاریگر این نهاد باشند.

به گزارش ایکنا، بیش از ۷۲۰۰ دانش‌آموز مستعد تحت حمایت از خدمات تحصیلی، آموزشی، فکری و فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند که برای بهره‌مندی تمامی این دانش‌آموزان از بسته‌های فرهنگی و تحصیلی جشن عاطفه‌ها در ۸۵۰ مدرسه و آموزشگاه استان با همکاری آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha