کد خبر: 4088592
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۶

رزمندگان دفاع‌مقدس با الهام‌گیری از پیام عاشورا تبدیل به اسوه شدند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طارم گفت: رزمندگان ایران اسلامی با مبارزه در دوران دفاع‌مقدس آرامش و امنیتی منحصر به فرد برای این خطه به یادگار گذاشتند.

رزمندگان دفاع‌مقدس

منوچهر شعبانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طارم در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، درباره برگزاری نمایشگاه کتاب و عکس دفاع‌مقدس در شهرستان طارم، اظهار کرد: نمایشگاه کتاب و عکس و پوستر دفاع‌مقدس شهرستان طارم به مناسبت آغاز هفته دفاع‌مقدس در مجتمع فرهنگی و هنری شهید بهشتی آب‌بر برگزار شده‌است.

وی افزود: این نمایشگاه کتاب و عکس دفاع‌مقدس شهرستان طارم بیش از ۷۰ عدد تابلو عکس و پوستر و ۱۰۰ عنوان کتاب دفاع‌مقدس به نمایش گذاشته شده که بیان‌گر حوادث و رویدادهای سال‌های مقاومت و پایداری است.

این مسئول تصریح کرد: نمایشگاه کتاب و عکس دفاع‌مقدس شهرستان طارم در جهت آشنایی مردم با شجاعت و ایثارگری‌های رزمندگان دفاع مقدس و گرامی‌داشت سال‌های خون و قیام است.

شعبانی با بیان اینکه شهرستان طارم در ۸ سال دفاع‌مقدس ۱۳۴ شهید گرانقدر به انقلاب اسلامی تقدیم کرده است، ادامه داد: تقویت ارزش‌های اسلامی، معنوی، تبیین فرهنگ ایثار و مقاوت از هدف‌های برگزاری نمایشگاه کتاب و عکس دفاع‌مقدس شهرستان طارم است شاهد برگزاری آن در شهرستان هستیم.

وی با بیان اینکه رزمندگان ایران اسلامی با مبارزه در دوران دفاع‌مقدس آرامش و امنیتی منحصر به فرد برای این خطه به یادگار گذاشتند، خاطرنشان کرد: رزمندگان ایران اسلامی با الهام‌ گرفتن از پیام عاشورا، سیره عملی و اعتقادی اهل‌بیت(ع) و پذیرش الگوی صحیح ولایت‌مداری و دفاع از ارزش‌های معنوی و اعتقادی در هشت سال دفاع‌مقدس اسوه و نمونه شدند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha