کد خبر: 4089564
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۰

تجلیل از برترین‌های قرآنی، ورزشی و علمی کانون فرهنگی و هنری کمیل زنجان

طی مراسمی با حضور امام جمعه و رئیس آموزش پرورش استان زنجان، پنج تن از برترین‌های علمی، قرآنی و ورزشی کانون فرهنگی و هنری کمیل در مسجد امام علی(ع) آزادگان زنجان تجلیل شدند.

تجلیل از برترین‌های قرآنی، ورزشی و علمی کانون فرهنگی و هنری

به گزارش ایکنا از زنجان، آیت‌الله علی خاتمی نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان شامگاه روز گذشته ۱۱ مهر، در مراسم تجلیل از برترین‌های قرآنی، ورزشی و علمی کانون فرهنگی و هنری کمیل زنجان، با اشاره به هشت سال دفاع‌مقدس و رشادت‌های رزمندگان، اظهار کرد: تعدادی از جوانان ما در این جنگ به شهادت رسیدند و تعدادی نیز به اسارت دشمن درآمدند.

وی با بیان اینکه آزادگان اسوه صبر و بردباری هستند، تصریح کرد: آزادگان سرافراز میهمن ما در برابر شکنجه‌های رژیم بعث عراق مقاومت کردند و دم برنیاوردند.

وی با اشاره به اینکه آزادگان باید به الگویی برای جوانان و نوجوانان این کشور تبدیل شوند، گفت: علیرغم حمایت‌های استکبار جهانی و کشورهای متعدد از صدام، رهبری هوشمندانه تمام راحل و مقاومت رزمندگان با توکل به خداوند، پیروزی را برای ایران در این جنگ نابرابر رقم زد.

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان با بیان اینکه مسجد امام علی(ره) آزادگان از مساجد تراز انقلاب اسلامی است، از اقامه نمازهای یومیه به جماعت در این مسجد تقدیر کرد.

در پایان این برنامه از پنج نوجوان عضو کانون فرهنگی و هنری کمیل مسجد امام علی(ره) که موفق به کسب رتبه‌های برتر در مسابقات علمی، قرآنی و ورزشی شده بودند با اهداء لوح سپاس و جوایزی تقدیر شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha