کد خبر: 4089860
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵

لزوم ایجاد بسترهای مشارکت مردم برای سازندگی و پیشرفت کشور

شهردار تهران گفت: مسئولان باید بستری برای مشارکت مردم برای سازندگی و پیشرفت کشور ایجاد کنند.

علیرضا زاکانی

به گزارش ایکنا از زنجان، علیرضا زاکانی، شهردار تهران، شامگاه دیروز، ۱۲ مهرماه، در یادواره ۱۲۰ شهید شهرستان خرم‌دره با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و با بیان اینکه علی‌رغم همه تلاش‌ها و توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی 43 سال است که به مسیر خود ادامه می‌دهد، اظهار کرد: تداوم این مسیر نشان از ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر دشمنان است.

وی با تاکید بر ضرورت عمل به آموزه‌های دینی، تصریح کرد: هر زمان که مسئولان ما با توجه به توصیه‌های دین اسلام و منویات امام راحل و مقام معظم رهبری عمل کرده‌اند، موفق شده‌ایم و هر زمان به آن توجه و عمل نکرده‌ایم، همواره شاهد بروز مشکل هستیم.

زاکانی با بیان اینکه دشمن امروز سعی بر ناامیدی جوانان دارد و با حربه‌های مختلف تلاش می‌کند یاس و ناامیدی را در جامعه به ویژه در بین جوانان گسترش دهد، ادامه داد: مسئولان خادم مردم هستند و وظیفه ما است به صورت شبانه‌روزی تلاش کنیم تا از مشکلات مردم کاسته شود.

شهردار تهران با اشاره به وقایع اخیر کشور، اضافه کرد: در همین راستا طی چند روز اخیر شاهد برخی آشوب‌ها و اغتشاشات در کشور بودیم که با عنایت پروردگار متعال و با هوشیاری مردم، توطئه‌های دشمن خنثی شده است.

وی با اشاره به ضرورت همکاری با نیروی انتظامی در تامین امنیت و نقش موثر این نیرو در حاکمیت امنیت در کشورم، تصریح کرد: همراهی مردم با نیروی انتظامی و حضور پررنگ‌شان در صحنه دشمنان را ناامید کرده است.

این مسئول با تاکید بر اینکه در حال حاضر یکی مهم‌ترین مسائل در کشور، خدمت به مردم است، خاطرنشان کرد: مسئولان باید بستری برای مشارکت مردم برای سازندگی و پیشرفت کشور ایجاد کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha